Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    bardzo dobrze
    czekam tylko na aktywacje nettellera cos mi dluuugo nie przychodzi ta mala kwota ... juz ponad tydzien ale ok weekend byl wybaczam

    rozumiem ze minimum wplaty 50$ (btw oszusci we freerollach to nowosc )

    gram sobie wlasnie w jakims FR i nawet niezle idzie troche smieszna grafika ale ujdzie w tlumie widzialem gorsze

  2. #22
    Wiesz room pierwsza klasa jak dla początkujących graczy to bardzo dobre miejsce by złapac troche kasy.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Ile sie czeka na wyplate z PartyPoker? Zlecilem wczoraj okolo 21, a w statusie jest Approved to be processed. (na netellera)

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie
    Witam!

    Podepnę się.

    Wchodzę dziś sobie na partypoker a tam 20$ dla mnie z tego co pamiętam - należy wyrobić 200 raked do 25.04 23:59. A może coś pokręciłem? Może ktoś mnie uświadomi - z jakiej okazji i czy przepada jeżeli nie wyrobię raked w terminie?

    1) Często dają takie gifty? Gdybym nie wszedł pewnie by przepadł.
    2) Gdzie sprawdzić ile raked mam już rozegrane?

    pozdrawiam
    w_nie

    No ja własnie cos takiego tez dostałem i przez przypadek to aktywowałem i na mojim koncie sie pojawiło 20$
    ( Na poczatku myslałem ze to jeden z tych bonusów ze jesli cos wpłacisz i rozegrasz tam iles RH to dostanieszte 20$ bo kiedys tak było...)

    Zrobiłem własnie z tego 67$ no i brauje mi jeszcze 80Rh wiec jeszcze pogram do tych 200RH...No i teraz pytanie co potem ??Czy zabiora mi te 20$ które dali na poczatku a to co zarobiłem na czysto moge sobie zatrzymac czy zatrzymuje wszystko i moge odrazu sobie wypłacic ????????????


    Pozdrawiam

  5. #25
    A potem jak dorobisz te Rh to juz cała kasa bedzie twoja tylko powstaje problem ze przed wypłatą musisz wpłacic minimum 50$ a potem mozesz wypłacic odrazu

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    A potem jak dorobisz te Rh to juz cała kasa bedzie twoja tylko powstaje problem ze przed wypłatą musisz wpłacic minimum 50$ a potem mozesz wypłacic odrazu
    Ta........A jak kiedys wpłacałem cos do PartyPoker to nadal musze jeszcze raz wpłacic zeby muc to wypłacic ??????????To bieda troche...Wiedziałem ze tak łatwo tego nie oddadza...

  7. #27
    Jak już kiedyś wpłacałes to już nie ma takiego wymogu możesz wypłacić po wyrobieniu tej premii RH

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Jak już kiedyś wpłacałes to już nie ma takiego wymogu możesz wypłacić po wyrobieniu tej premii RH

    Znaczy ze jest cos takiego ze kiedys pewna firma dawała 50$ i wpłacała ci te 50$ na twoje konto w Patrypoker...Moge grac we freerolach czyli znaczy ze chyba zaliczyli to jako wpłąte do nich...Wiec jak to teraz bedzie ??Musze wpłacic czy moge odrazu wypłacic ??

  9. #29
    Tego ci nie potwierdze na 100% bo były rózne problemy z takimi firmami ale postaraj sie teraz te Rh zrobic i spróbuj wypłacic jak ci wycofaja kase to znaczy sie ze musisz zrobic depozyt ale prawdopodobnie nie wiec nie martw sie na zapas tylko spokojnie rób swoje rh

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez hbr777
    Ile sie czeka na wyplate z PartyPoker? Zlecilem wczoraj okolo 21, a w statusie jest Approved to be processed. (na netellera)
    Ktos wyplacal?