Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    gregorovius przestan udzielac rad na tematy o ktorych nie masz pojecia (np pokera)
    Rozumiem ze doswiadczeniem bijesz na glowe wiekszosc uzytkownikow tego forum i poza toba tylko kilka osob ma prawo tutaj pisac? Moze stworz wlasne forum, pisz posty i udzielaj na nie odpowiedzi, sadze ze poziom dyskusji powinien Cie usatysfakcjonowac.
    Ostatnio edytowane przez gregorovius ; 12-02-2010 o 07:13

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    gregorovius oczywiscie ze mozesz pisac na forum ale np posty z pytaniami
    Zeby pisac odpowiedzi komus na pytanie to raczej potrzeba wiecej niz tylko posiadanie konta na forum

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    no i masz downswing i co z tego?czy to jest powod zeby zakladac nowy watek w dziale "poker w internecie"?Podejrzewam ze wiekszosc z tutaj obecnych ma Twojego downswinga gleboko w dupie;p od takich spraw sa "gorzkie zale"...

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    gregorovius oczywiscie ze mozesz pisac na forum ale np posty z pytaniami
    Zeby pisac odpowiedzi komus na pytanie to raczej potrzeba wiecej niz tylko posiadanie konta na forum
    Rozumiem
    A tak przy okazji: jakie pytanie zadal kolega zakladajacy ten watek? Chyba je jakos przeoczylem, lub idac dalej tym tropem, jakie pytanie taka odpowiedz?

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Chcesz sobie pogadac z sebkrolem to pisz do niego na priva... dlaczego w 95% tematów ludzie odchodzą od głównego wątku i zaczynają się jakieś beznadziejne wrzuty i polemiki nie na temat...?

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    no i masz downswing i co z tego?czy to jest powod zeby zakladac nowy watek w dziale "poker w internecie"?Podejrzewam ze wiekszosc z tutaj obecnych ma Twojego downswinga gleboko w dupie;p od takich spraw sa "gorzkie zale"...
    Chcesz sobie pogadac z sebkrolem to pisz do niego na priva... dlaczego w 95% tematów ludzie odchodzą od głównego wątku i zaczynają się jakieś beznadziejne wrzuty i polemiki nie na temat...?
    Mysle, ze moglbys z powodzeniem pracowac w informacji PKP

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Rozumiem
    A tak przy okazji: jakie pytanie zadal kolega zakladajacy ten watek?
    "WTF" to jest chyba pytanie, a więc było

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez Mejwon Zobacz posta
    Ja jak przegram 3 w 6 K to już daje mi to do myslenia
    To w co ty grasz?? FR 4nl 7/3.

    Grajac SH to chyba bys tylko myslal

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12
    <Warning nudny post>

    Kurwa ja juz bialej goraczki dostaje. Co prawda nie gram na takich stawkach ale to przechodzi ludzkie pojecie. Od pol roku wygrane turnieje to chyba bym policzyl na palcach jednej reki a 90% przegranych na kurwa suckoutach.

    Swieze przyklady z dzisiejszych turniejow.
    1) Blindy 40/80, mam AK off na jakiejs sredniej pozycji, podbijam na 240, dostaje call od bigstacka z BB.
    Flop K52 rainbow, BB check, podbijam 360, BB reraise na 1080, ja all-in 3900+, BB call z KJ.
    Turn J.
    OUT

    2) blindy 100/200, A9 off na BB, caly stol fold, SB raise 600, sprawdzam.
    Flop AJ6, SB bet 200, ja reraise 600, SB call.
    Turn 6, SB check, ja bet 1k, on all-in 2.5k, sprawdzam.
    SB pokazuje 96.
    OUT

    Powyzsze pomnozyc przez milion i tak wyglada moje ostatnie pol roku na cudownym, niezastapionym, jedynym w swoim rodzaju pokerstars.

    <Koniec nudnego posta>

    Sorry ale musialem gdzies to napisac.

  10. #30
    ha ha, mało grasz