Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Glosowali internauci wiec juz wiem, kto jest takim fanem Krystyny i posciagal wszystkie przegladarki zeby klikac caly dzien

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Glosowali internauci wiec juz wiem, kto jest takim fanem Krystyny i posciagal wszystkie przegladarki zeby klikac caly dzien
    "W głosowaniu brali udział trenerzy i kapitanowie ponad dwustu reprezentacji narodowych zrzeszonych w FIFA."

    Wybrano Piłkarza Roku FIFA 2009 - Onet.pl Sport - 21.12.2009

    no chyba ze tylko na zawodnika ?

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Przeczytałem to na onecie zaraz po ogloszeniu wyniku, chcialem wkleic cytat, ale juz poprawione.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Wygrał C.Ronaldo choć większość z was wskazywała na Nilmara,Atara,i Grafite...
    I muszę przyznać że mieliscie rację, nagroda jest za najpiękniejszą bramkę,wiadomo że to kwestia gustu itd. ale jednak większość opowiada się za tymi 3 bramkami bo oglądając 10 te 3 wam i mi również najbardziej się spodobałyNo może dodałbym Adebayora ale to bardziej ze względu na ogromną trudność techniczną tego zagrania i niesamowity geniusz Togijczyka

    Ronaldo zasługuję jednak na nagrodę,może nie za najpiękniejszą bramkę roku bo choć strzał z Porto był cudowny to pozostała trójka jednak chyba bardziej zapada w pamięci i wywołuje WOW po obejrzeniu.Moim zdaniem zasługuję na wyróżnienie bo NIKT absolutnie NIKT nie potrafi uderzyć tak jak Portugalczyk...ani z gry ani z rzutu wolnego....for example:
    YouTube - Ronaldo Free kick against Euorpe 11