Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie wiem niech stanko się wypowie

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    99 call, TT+ 3-bet. Rozdanie jak rozdanie. Mash zrobił crying calla. Zapomniał wspomnieć że mój all in był instant:P Jego call zresztą też więc chyba na nic mnie nie obstawiał, po prostu stwierdził że to ja i tyle. Zestackowałby się tutaj z TT+ moim zdaniem.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lol sebkrol, stackowanie się przeciwko stanko z najniższym setem to faktycznie beznadzieja, cała analiza tutaj nadaje się na basha czy coś. gratuluję logiki.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A ja gratuluję Tobie logiki, bo call z Twoim bottom set jest tak samo mocny jak mój push z top 2 pairs. Ale najłatwiej się uprzeć że na 100% miałem 79 i 44 to monster...

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Lol Stanko było minęło

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    lol sebkrol, stackowanie się przeciwko stanko z najniższym setem to faktycznie beznadzieja, cała analiza tutaj nadaje się na basha czy coś. gratuluję logiki.
    Tak, tak, z całą pewnością to było przemyślane zagranie skrojone tylko i wyłącznie pod Stanko.

    jdx

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    A ja gratuluję Tobie logiki, bo call z Twoim bottom set jest tak samo mocny jak mój push z top 2 pairs. Ale najłatwiej się uprzeć że na 100% miałem 79 i 44 to monster...
    prosze cie, po raz kolejny probujesz robic z ludzi idiotow.

    nie wiem czy ktokolwiek kto zna cie z tego forum i tlpoker bylby w stanie zrzucic bottom seta na takim boardzie na twojego allina, dorzucam jeszcze dom, auto i nawet nie zamykam oczu

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    No i właśnie ktokolwiek zna mnie z tego forum i tlpoker nie zrzuca też TT-JJ tutaj...

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    stanko, przegralees rozdanie, zdarza sie przestan sie tlumaczyc...

    sebkrol: zawsze musisz byc w opozycji i tyle, juz widze jak zrzucasz do stanko bottom seta nawet na Ft na WSOPIE. Nie proboj znowu gadac na przekor, po prostu set jest tutaj nie do zrzucenia i kazdy kto mowi, ze mozna go zrzucic do Stanko jest opętany :P

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Nie tłumaczę się po prostu uważam że push z top 2 był równie dobry jak call z bottom setem i tyle.