Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    OK, dałbym radę zrobić to pewnie w sobotę koło południa. Pytanie tylko czy to nie będzie za późno...
    Mysle, ze wiekszosc i tak bedzie sie zapisywac tuz przed turniejem, wiec kazdy kto przyjdzie troche wczesniej na pewno bedzie mial miejsce. Jak wszyscy sie beda bac, ze nie bedzie miejsc to potem zagra 20 osob. W razie czego dostawi sie stolik czy dwa.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Witam,

    Jak sie okazalo natlok turniejow sprawil, ze frekwencja byla mniejsza i mimo wczesniejszych obaw wszyscy chetni zagrali. Bylo 23 graczy i jedna grajczyni. Wszyscy bawili sie bardzo dobrze, byl tort w ksztalcie zetonu ale duzo wiekszy, przekaski, drinki i dodatkowe nagrody od Poker Stars. Ponadto SG i gry cashowe.

    Jak przystalo na dobrych gospodarzy, Maciek z Poker Stars odpadl pierwszy a ja drugi (KK na AA oraz top set na Flush i Str8 Draw). Honor rodziny uratowala Wallynka, ktora zostawila w pokonanym polu wszystkich przeciwnikow.

    Dziekuje za przyjscie, gre i prezenty!

    Goral

  3. #23
    Jeżeli chodzi o mnie długo nie pograłem, Janusz jednak odpowiednio zaopiekował się moimi żetonami Gratuluję jemu no i oczywiście Karolinie. Pełna relacja z imprezy na blogu polskim PokerStars
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Maciek ; 08-02-2009 o 21:31