Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 160

Wątek: gry komputerowe

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Ja polecam G-Police. Mało znana gierka, ale jak dla mnie bardzo grywalna.

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dota (Warcraft3)

    nie polecam WoW'a, bo pogralem w "to" z 2 dni po kilka godzin i... zajebiscie wciaga i uzaleznia.
    a znam takich co laczny czas spedzony w grze od momentu powstania - 175 dni, 11 godzin, 30 min...

    no i oczywiscie - Civ2

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Co prawda deleo zawężył trochę tematykę tego wątku, ale myślę że bez sensu zakładać nowy do ogólnej dyskusji o grach - mam nadzieję że się nie obrazi. Filmy mają swój wątek, ligi piłkarskie, seriale, to i gry mogą mieć, więc proponuję mianować ten wątek na "ogólną dyskusję o grach". Akurat po 4 latach niemodernizowania sprzętu kupiłem 2 tygodnie temu PCta petardę, więc mam teraz w co grać z nowości i zaległości .

    Ostatnio ściągnąłem demko BIOSHOCKa - grał w to ktoś? Ja bardzo lubię FPSy, ale tej grze chyba nie dam rady. Grafika super, gameplay super, fabuła bardzo ciekawa i dojrzała, a klimat... klimat jest dla mnie właśnie za ciężki . Boję się w to grać, co chwilę wychodziłem do Windowsa żeby sobie coś wesołego pooglądać Ale to może dlatego że grałem w nocy, zara skończę magisterkę pisać to się zabiorę znowu.

    FALLOUT 3 - Dla mnie Fallout 1 to najlepsza gra w jaką grałem w singlu, przeszedłem dobre 5 razy. Dwójka też świetna. Potem były lata życia na plotkach odnośnie trójki, no i w końcu nadszedł . Na dniach sprawię sobie oryginał "w ciemno", mimo że sporo jest sceptycznych opinii. Sporo dotyczy grafiki, ale pragnę przypomnieć że Fallouty jak wychodziły też nie szokowały pod względem graficznym, liczył się klimat i "dojrzałość". I na to liczę w trójce. A niestety, sceptyczne opinie o których wspomniałem, określają czasem F3 jako "Oblivion z nowoczesnymi giwierami". Oby nie była to faktycznie gra - sielanka.

    WIEDŹMIN - Gierka ma już trochę, ale tak jak pisałem wcześniej - niedawno dopiero kupiłem sobie kompa do gier, i nadrabiam też kapkę starsze tytuły. To że gra zbiera same pochlebne opinie to naczytałem się, interesują mnie opinie na co jest większy nacisk, czy na walkę, czy rozbudowane questy gdzie jest dużo ciekawych dialogów. Dodam że sagę przeczytałem z przyjemnością. Poleca ktoś?

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    A ja zawsze dla odmóżdzenia napierdalam w Warcraft Frozen Throne, gierka swoje lata już ma, ale wciąż żyje. Rozmazać dwunastolatka z Russia - bezcenne

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    Ja polecam G-Police. Mało znana gierka, ale jak dla mnie bardzo grywalna.
    skończyłem całe

    na PS3 motor storm rządzi i gta 4 i dmc .... uncharted też niezły ...

  6. #26
    GuestJ Guest
    Indy napisz coś potem o tym fallu bo na opinię kogoś takiego właśnie liczę. Dla mnie to by było najfajniej jakby zrobili 3 na silniku 2 więc akurat problem słabej(?) grafiki mnie nie dotyczy
    Nie grafika się w grach liczy imo.


    Na wiedźmina też ostrzę zęby.

  7. #27
    No to kilka słów o wiedzminie miałem doczynienia z tą gra dość dawno . Z gry byłem bardzo zadowolony . Fabuła motywy itd 10/10 walka 5/10 nie ma zbyt wielu możliwości walki idziesz i klikasz myszką jedynie jak trafisz w dobry moment to zrobi combo . Troche mnie to zdziwiło ,że nie można skakać . Grafika całkiem całkiem filmik na końcu rządzi chodź do teraz nie wiem kogo geralt tam zabił . Z tego co się orientuje możliwe są 3 zakończenia tak słyszałem jednak tego nie sprawdziłem . Mimo wszystko wg. lepszą grą jest assassin znacznie bardziej rozbudowany system walk 10/ 10 fabuła 10 / 10 minusy 9 powtarzających się misji . Zdobyć informacje zabić zdobyć info zabic ... n . Grywalność assassina myślę ,że lepsza niż w wiedzminie wspinanie po budynkach itp bajka Znacznie większe możliwości ruchowe od wiedzmina . W wiedzminie głownie chodzisz zabijasz i eliksiry itd . W assassin jest połączenie przyszłośći z przeszłością . Sporo opcji do wyboru w walce .
    Ogólnie i tak najlepszą grą jest soldat 13 mb a zabawy po pachy

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    a ja zszedlbym troche z glownego nurtu watku, chcialbym sie zapytac czy sa tu jacys fani serii PES, jesli tak to jakie odczucia jesli chodzi o 2009? Wg. mnie niestety to bardzo bliska powtorka, wg. mnie nieudanej, wersji 2008. Ja caly czas gram w sieci w 6 bo na moj gust to najlepsza i najszybsza czesc, nie moge sie od niej oderwac

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Właśnie ukończyłem Assasins Creed

    Na początku granie mnie zachwyciło - super zrealizowane były walka, bieganie, skakanie, pościgi itp. itd. Motywy fabularne dłużyły mi się i nudziły, chciałem już tylko właściwej akcji. Poza tym motyw że tak naprawdę gra nie dzieje się w czasach wypraw krzyżowych a współcześnie, i tylko skaczemy tam pamięcią, wydawał mi się jakiś kompletnie pomylony...

    Minęło kilka pierwszych misji, i sprawy się praktycznie odwróciły. Wszystkie te misje są tak do siebie podobne, tak monotonne, że samo granie - w sensie walczenie, skakanie itp. zupełnie mi się znudziło. Za to fabuła zrobiła się ciekawa, i od około połowy gry to męczyłem się z tymi misjami, żeby w nagrodę usłyszeć jak się akcja rozwija (bardziej mnie ciekawiło to co się dzieje w teraźniejszości niż w przeszłości, chociaż tam też ciekawie było).

    Grę oceniam dość wysoko. Ja gdybym mógł coś zmienić, to myślę że walki powinny być DUŻO trudniejsze. Nie żeby gra była trudniejsza i dłuższa, ale żeby wykonywanie misji miało inny charakter. Tyle pracy twórcy włożyli w system unikania uwagi strażników, w to jak się można w tłum wtopic, jak uważać żeby nie strącić dzbanów przechodnim i nie przykuwać uwagi strażników... i po co to wszystko? Ja tam w ogóle się nie pieprzyłem z tym, i nie unikałem walki z tymi strażnikami, bo czy 10 czy 15 i tak rzadko ginąłem . Chyba że na początku się wybierało poziom trudności a ja z tchórzostwa wziąłem łatwy (mało prawdopodobne, z reg. biorę średni/trudny) - to zwracam honor.

    W każdym bądź razie, gierka ukończona, jak wyzdrowieję to się wybieram do sklepu po Fallouta 3

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Mnie jakoś nie zachwycila. Duże wrazenie zrobila na mnie grafika i te starozytne miasta, szczególnie widoki z puktów obserwacyjnych Poza tym nic szczególnego.

    Polecam natomiast Mass Efect. Duzo bardziej wole klimaty S-F a w tym gatunku gra jest swietna, szczególnie fabuła.