Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Mi ostatnio przesłali jakiś newsletter z bonusem 50$
    Ale ja nie gram u nich ok 4 miesięcy

    pozdr

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    to pewnie przypomnieli Ci się bonusem 50$/500SP, też takiego dostałem po długiej przerwie od Everesta. Od momentu jak przeszli na nowy wspaniały system lojalnościowy będę korzystał ewentualnie tylko właśnie z tych bonusów.

    na innym forum znalazłem tabelkę z rake/poziom VIP zrobioną przez jednego z tamtejszych użytkowników. Nie wiem na ile ona jest dokładna ale wygląda to tragicznie:

    Status VIP rakeback
    brak 4%
    base camp 10%
    camp I 20%
    camp II 24%
    camp III 26%
    The Death Zone 28%
    The Summit 30%

    pozdro

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Tak wyglada bodajze dla prowizji turniejowej. Dla 6 max cash game jest chyba nieco gorzej...

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    4
    Zgodnie z obietnicą - podaję statystyki na swoim przykładzie z tego miesiąca.

    W styczniu grałem tylko stoły 6-osobowe na mikro stawce $0.10.

    Do dziś wyrobiłem 596.46 SP, co - ponieważ jestem w Base Camp - daje mi w tym miesiącu 1491.15 SP do wymiany na dolary.

    Przelicznik jest 250 SP za dolara, co daje mi w takim razie $5.96.

    Mój rake - podkreślam: mój, a nie stołu, mam go z podsumowania Holdem Managera - wynosi: $107.36.

    Zatem rakeback w moim przypadku wynosi - UWAGA - 5.5%

    A ponieważ w tym miesiącu poszło mi wyjątkowo słabo, EVP zarobił na mojej grze kilkukrotnie więcej niż ja.

    Może pan manager z EverestPokera ma poczucie humoru, ale ja go w tym przypadku nie mam. W przyszłym miesiącu spróbuję inne sieci.
    Może macie jakieś propozycje?

    Pozdrawiam wszystkich.

  5. #25
    zaplaciles wiecej rake niz standardowy gracz na NL10 ?oO jaki masz Vpip i WTSD ?

    co do systemu to faktycznie jest tragedia dlatego juz tam nie gram a gralem FR a nie SH...

    zrobilem sobie tego bonusa 50$/500sp grajac 1 dzien SSS NL25$ 4028 rak i PT3 pokazuje mi 22,3$ rake ,200% RB

    niestety to by bylo na tyle co do everka poczekam na nastepnego bonusa :P

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    widze ze nie tylko ja ich porzegnalem w momencie wprowadzenie przez nich ich super gownianego progamu VIP Summit i jak to pisal suuport everasta ten program wyznaczyl nowa droge w swiecie pokera i tu sie zgodze wyznaczyl nowa droge,ktora coraz wiecj graczy omija szerokim lukiem,zamiast zrobic krok do przodu zrobiliscie dwa wstecz nie wspominajac juz o ciaglych bredniach o sklepie

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Wyliczał może ktoś rakeback dla grających Heads-Upy? Ja gram tylko i wyłącznie SNG HU więc to nie wygląda chyba za ciekawie. Zmieniam pokerroom.
    Ostatnio edytowane przez koval21 ; 12-02-2009 o 12:16

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    pewnie nie ma co liczyć. Marketingowcy z EP pogrzebali ten room swymi działaniami, przynajmniej dla micrograczy

  9. #29
    Jak można tak bezczelnie podważać istnienie najlepszego programu bonusowego na rynku.....










  10. #30
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    7
    gram na NL10 i NL25 6-max, poziom Camp 1
    od 1.03 do 23.03 rake obliczony przez PT wynosi 588$

    wymieniłem SP na 80$ czyli rb 13.6%
    maksymalna możliwa wymiana to 250$ czyli rb 42.5%

    inna sprawa, że z samej gry ciężko ustukać 62k SP - ale są stoły na SP więc teoretycznie można dostukać i wymienić...