Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Soprano - jestem święcie przekonany, że nie masz racji. Faul był, rzut karny się należał. Czemu? Wyraźnie widać w powtórce, że obrońca położył się przed Grosso, Włoch chciał go ominąć z prawej strony. W tym momencie obrońca patrzy co robi Grosso i kładzie się na plecy zasłaniając mu drogę. Wystarczyłoby żeby usiadł zamiast się kłaść, ale wtedy Włoch znalazł by się sam-na-sam ze Schwarzerem (nie wiem czy dobrze napisałem). Lepiej było spowodować rzut karny.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen: :mrgreen:

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Oj soprano :P , ale wiesz ja ci bede kibicowal na WSOPIE to ty mozesz kibicowac ITALI w finale .W pelni popieram to co napisal kapol .

    pozdro

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    daro powiem Ci ze w połfinale i w finale byłem/jestem za włochami, ale za nic nie zgodze sie ze tam był faul... dawno nie było tkaeigo błedu sedziego w tak waznym momencie

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Viva La France

    W finale Thierry Henry upoluje hat tricka i oprócz pucharu świata dodatkowo zgarnie nagrodę dla króla strzelców 8)

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Viva La France

    W finale Thierry Henry upoluje hat tricka i oprócz pucharu świata dodatkowo zgarnie nagrodę dla króla strzelców 8)
    Nie ma huja we wsi :mrgreen: nie po to obstawilem Kloseta po kursie 17 :twisted:

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    Itali sie nie da strzelic bramki irku nawet jednej , na tych mistrzostwach jeszcze im bramki nie strzelila zadna druzyna przeciwna bo z USA byl gol samobojczy takze wiesz :P. Final to zawsze final dlatego sie boje francuzow ale mam nadzieje i wiare w to ze AZZURRI zdolaja wygrac i ten ostatni siodmy mecz bo na to zasluguja .Milego ogladania w niedziele napewno pieknego widowiska bo na tych mistrzostwach jak graja wlosi zawsze jest ladny mecz(dawno nie widzialem ich w takiej formie ,a jestem od zawsze za nimi )

    pozdro

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    faktycznie musze sie przychylic wloskie powolania do kadry pownno sie pokazac kazdemu trenerowi przed ms - bierz tych ktorzy sa w formie obojetnie czy maja nazwiska czy nie
    przykladem nr 1 jest grosso a drugim zacchardo obaj jesli sie myle z palermo
    to tak jakby w polskiej kadrze cislo zaglebie lubin

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Nie mogłem sie powstrzymać :mrgreen: :mrgreen:
    Obejrzyj sobie jeszcze raz tą sytuację - szczególnie złap ten moment, gdzie obrońca patrzy w którym kierunku biegnie Grosso i zasłania mu drogę. Blokowanie piłkarza biegnącego z piłką i nie dotknięcie jej jest faulem. Nie lubisz Calcio - spoko, ja też nie za bardzo. Ale bądź chociaż obiektywny.

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    nieco zwiazane z tematem, wiec pozwolilem sobie zamiescic. z bash'a

    <cysiu> dobrze, że pod Grunwaldem nie doliczyli 3 minut :\