Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    odgrzeje temat.

    my na MD-LP i dwa spoty:
    1 limper przed nami
    2 limperow
    podbijamy TT-99? wyrównujemy <88? oplaca sie izolowac ze srednim pocketem vs. przecietny villain?
    oraz
    my na SB przed nami limper, podbijamy <88 czy skorzystac z okazji na taniego flopa?
    Ostatnio edytowane przez Nemezis25 ; 11-02-2010 o 14:59

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja z 99+ izoluję, z 88 overlimpuję.

    Co do TT to miałem wczoraj taką akcję, robili mnie w ciula na stole minraisami aż się zdenerwowałem: http://www.pokerhand.org/?5175299
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 11-02-2010 o 15:01

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Ja z 99+ izoluję, z 88 overlimpuję.

    Co do TT to miałem wczoraj taką akcję, robili mnie w ciula na stole minraisami aż się zdenerwowałem: http://www.pokerhand.org/?5175299
    wow, gratulacje, nh.

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    ja jakos 44+ raisuje ~~

    bedac na UTG z limpem od UTG+1 i majac 22-55 imo fold > raise > overlimp

    a precyzyjniej odpowiadajac:
    1. 66+ IP spokojnie mozna betowac w 1 lub 2 limperow

    2. na SB z limperem wyrownuje z 22-66, raisuje 77+ , zalezy jeszcze kto jest limperem i z jakiej pozycji

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez thebluff Zobacz posta
    wow, gratulacje, nh.
    nie lubie być robiony za durnia minraisami
    tak dla jaj wrzuciłem tą rękę, wiadomo że koszmarny ten push

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ja jakos 44+ raisuje ~~

    bedac na UTG z limpem od UTG+1 i majac 22-55 imo fold > raise > overlimp
    i
    Nie rozumiem, tj jak jesteś na utg+1 i utg limpuje to z 22-55 lepiej pasować niż limpować? Może na nl100+ gdzie squeezy z btn/blindów są na porządku dziennym ale do nl50 nie sądzę żeby to było złe zagranie, często zobaczymy tego flopa za tę cenę a wiadomo seta fajnie trafić, zawsze za którymś razem ktoś się wypłaci

    No ale znamy Twoje zdanie na ten temat już pisałeś nie raz :P Tylko zauważam że są różne szkoły rozgrywania 22-66, ja raisuję od 77+ (od utg), a z 22-66 limpuję mimo iż -> patrz sygnaturka.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 12-02-2010 o 03:42

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Tylko zauważam że są różne szkoły rozgrywania 22-66, ja raisuję od 77+ (od utg), a z 22-66 limpuję mimo iż -> patrz sygnaturka.
    ja zaś tak właśnie postępuję z pozycji przeciw limperom. niskie pary nierzadko openfolduję z EP na FR

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta

    Nie rozumiem, tj jak jesteś na utg+1 i utg limpuje to z 22-55 lepiej pasować niż limpować? Może na nl100+ gdzie squeezy z btn/blindów są na porządku dziennym ale do nl50 nie sądzę żeby to było złe zagranie, często zobaczymy tego flopa za tę cenę a wiadomo seta fajnie trafić, zawsze za którymś razem ktoś się wypłaci

    .
    beda Cie notorycznie raisowac z ATo/K9s/QTs itp i nie ma szans, zeby sie wyplacili :>

    imo jesli juz grac to grac dobrze, ja przez NL10-50 przeszedlem grajac 9/7 ale przynajmniej nie limpowalem ~~

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    nit

    well, jeśli byś notorycznie to robił to pewnie bym to zauważył i jakoś się dostosował :P
    do nl25 gdzie gram limpowanie 22-66 narazie jest dla mnie opłacalne, jestem na tych pocketach dużo bardziej na plus niż na QQ

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Wiele zalezy od tego gdzie grasz i na ile agresywne sa stoly. Nie limpuje 22-66 z UTG, MP1. Za czesto zostaje raisowany z majac oddsy calluje, nie trafiajac seta passuje na cb. To sie nie oplaca. Lepjej zagrac raise i przy dobrym boardzie (nie mam seta na mysli) samemu zagrac cb. Jak trafisz seta na boardzie A-high z EP malo kto bedzie obstawial cie na seta. X razy wieksze szanse na powodzenie takiej akcji niz l/c. 22-44 pasuje z UTG, MP1. Moge zagrac taka akcje z MP1, czasem z ktorejs UTG. Gram tight/NIT - 12/9, wiec po raise z EP, czesto beda mnie obstawiec na TT-AA, co daje wieksze szanse na powodzenie naszego cblefa.

  10. #30
    Ja mam złe doświadczenia z 99 i TT nie gram tych rąk dość agresywnie, raczej spokojnie raise do 3 BB i czekam co się pojawi, jak set - napier... jak spadnie coś wyżej to już bacznie obserwuje co zrobia inni bo jak dla mnie można połynać i to strasznie jak na Flopie chociaż 2 karty sa wyższe...