Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Pokertracker 3

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Sprobuj przez menadzera zadan wylaczyc.
    A wylaczles kompa w tym czasie? Mozliwe ze jakos ustawiles ze ci sie wlacza przy starcie systemu.

  2. #22
    O co chodzi gram ps i w turniejach sit & go nie pojawiaja sie statystyki graczy wogole nie ma tej ikonki ze pt dziala!! Wszystko jest skonfigurowane tj w opsie z pokerzysty!!! Pomocy !!!!!

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez ziomal726 Zobacz posta
    kabo : w ktorym miejscu dokladnie jest ta opcja? bo nie moge znależć ;x
    configure->configure hud->hud options
    filters

    pozdr. kabo

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!
    Mam maly problemik a mianowicie w statystyki z sesji zaplatala mi sie reka z turnieju i nie wiem jak ja usunac. Z gory dzieki za pomoc

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cześć,

    Już ktoś tu pisał : prawy klawisz myszy i przeciagnij go gdzie Ci odpowiada

    A no i potem Save Layout

    Maciek

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    gdy mam wlonczonego pt3 nie moge otworzyc Mozilli fire fox ...o co kaman?

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    pytanie dot. zmuckowanych rak : od paru tygodni testuje PT3 i jak go mam wlaczonego to mam podglad na przegrane i zmuckowane rece przeciwnikow (przy showdownie). podglad jest w hudzie, nie 'na poziomie' pokerstars.

    czy da sie to jakos wylaczyc ? tzn czy inni uzywajacy PT tez widza rece ktorych nie chce pokazac ? bo to ze ja widze to mi jakos nie przeszkadza

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    28
    czy HUD w PT3 obsluguje Entraction ? rece sie importuja ale HUD ciagle nie swieci .... mam wersje beta 28.2

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    pirdoli się wam pt3 przy turkach wszystko ok a staty pojawiają się i znikają co jakiś czas?

  10. #30
    Mam pytanie, PT3 pokazuje mi tylko staty sesji a nie zebrane z bazy danych. W Bazie mogę obejrzeć je całe. Ktoś może mi proszę powiedzieć co jest nie tak?