Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To ja pare wrzuce

  2. #22
    GuestJ Guest
    Myśle że to co zaproponował Jdx i do czego się kilka osób dołączyło jest optymalne. No to kiedy te zmiany?
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 31-07-2007 o 14:52

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Kiedy powstaną te subfora?

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    DOLI juz to zanotowal sobie w notatniku

    wiec mysle ze w polowie przyszlego roku powinno juz byc

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hehe, dobrze ze mi o tym przypomnieliscie . Zastanawiam sie czy zrobic subfora (wtedy zastanawiam sie co bedzie w glownym forum strategia i taktyka), czy moze po prostu pora juz na dodanie nowej sekcji (teraz mamy 2 - dyskusje i inne). Ja jestem za druga opcja, na pewno jak zawsze pojawia sie slowa krytyki, ze teraz nie mozna sie polapac, bo bocznica jest w innym miejscu , ale mysle ze to jest dobra opcja, co wy na to ?

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Opcja nr 1. Wchodzisz w forum "Strategia i taktyka" i masz do wyboru X subforów. A w głównym forum nic nie będzie.

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Na razie jestem za pierwszą opcją, chyba, że dasz jakąś se(k)nsowną nazwę dla 3 sekcji

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Opcja nr 1. Wchodzisz w forum "Strategia i taktyka" i masz do wyboru X subforów. A w głównym forum nic nie będzie.
    QFT .

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    micro, low, medium, high

    Według mnie nie ma sensu robijac na stawki, decyzje powinny byc podobne na roznych stawkach w wiekszosci przypadkow.

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, fora utworzone prosze wrzucac posty w odpowiednie przegrodki Ja powolutku bede przerzucal istniejace.
    Na stawki rozbijemy jak bedzie widac ze jest to potrzebne, na razie chyba nie ma sensu.