Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Jeśli ktoś chce zagrać jakiś mały sparking np na kurniku to niech napisze priv.
    Gram tylko 3 min.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A ja bym chętnie posparował w go. Zwłaszcza że, ze względu na mniejszą popularność tej gry, mam chyba ciut większe szanse

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    co to go?to pelna nazwa?

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    na go też się piszę, ale to jakoś w środę najwcześniej jak wrócę do domu.

    @krakers - to najstarsza gra planszowa świata, w której najlepsze kompy grają na poziomie góra średniego amatora - trochę przypomina to grę w "kropki" , ale ma olbrzymią złożoność obliczeniową...

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    co to go?to pelna nazwa?
    Go ? Wikipedia, wolna encyklopedia
    Samouczek go: http://go.art.pl/kurs

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Najlepsze miejsca do gry to Internet Chess Club: Where the Grandmasters Play Online Chess i Chess online - The world's biggest server to play chess Obie kafejki są płatne.

    Oba mają swoje "departamenty" do wyłapywania kompiarzy i dlatego można tam spokojnie pograć z małą szansą na wpadnięcie na oszusta. Zanim zacząłem grać w pokera na jednej z nich spędzałem całe dnie miesiące jako zawodnik, ekspert do łapania kompiarzy, licencjonowany trener szachowy (vendor)

    Wówczas istniały 2 podstawowe sposoby łapania oszusta. Kafejki instalowane na naszym kompie mają w sobie wbudowany wykrywacz działającego programu szachowego. Coś takiego jak np otworzenie pokerstars zamknie nam sng wizarda, tylko że otworzenie silnika szachowego wygeneruje nam ostrzeżenie i zawiadomi admina. Drugi system polega na automatycznym porównywaniu % ruchów zagranych przez gracza i zagranych przez komputer. Do tego jeśli dobry szachista specjalista spojrzy na grę podejrzanego będzie w stanie błyskawicznie ocenić czy gracz gra uczciwie czy też nie.