Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Agnieszka Rylik

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    World League Poker???
    Niekoniecznie , ale byłeś blisko ..
    Warszawska Liga Pokera

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lol, dobrze, że powiedziałeś Jackowi.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Mysle ze pojechala, zeby zrobic ten material filmowy
    Mimo wszystko, jak jej tłumaczył co to jest flop, to myślałem, że z krzesła spadnę...

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    oni tam użyli w pewnym momencie gdzieś chyba sformułowania najlepszy gracz pokera... Helmuth przyjedzie zastrzelić tych z TVN


    p.s. uprzedzając głupie komentarze to nie oznacza, że ja go za takowego uważam

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    lol, dobrze, że powiedziałeś Jackowi.
    Wiem , że dobrze

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    podobno rylik miala farta jak huj, A7>AA i duzo podobnych rozdan, turniej byl w formule shoutout a agnieszka odpadla na 2 miejscu w 1 rundzie (6max) podobno robila ciagle miniraisy i prawie zawsze grala kazda ręke, etc lol blindy tez byly dosc turbo nie czytalem zadnych komentarzy w tym temacie moze juz ktos to napisal heh

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    [spoiler]

    dzieki za linki Drauger, to jest komedia :rotfl z 1. wynika, ze
    zamiast F-T-R krupier wyklada 4 razy po jednej karcie oraz mozna skorzystac tylko z 3 na stole (prawie omaha ), drugi filmik jest jeszcze lepszy, pojechala do sextona, zeby ten jej wytlumaczyl, ze moze bet albo check i tak wygladalo 5 dni intensywnych treningow, ostatecznie wygrywa w Wynn rozdanie przeciw niemu oboje all-n na river na boardzie QJ622 z KK przeciw AQ. I komentarz "nauka nie poszla w las", coz za chlam
    [/spoiler]

    ogolnie nigdy nie ogladalem tego dzien dobry tvn, ale mam wrazenie, ze to naprawde plytki program, troche stylizowany na te amerykanskie poranne

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    własnie leci Rylik na TVN i jej relacja z turnieju

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    154
    oj szkoda , że tego nie widziałem , od początku jakoś nie mogłem uwierzyć , że pojechała na swój pierwszy turniej , musieli jej tłumaczyć , że jak ma KQ pik to nie melduje 40 hehe i oczywiście rozwaliła wiekszość zawodowców i niemal wygrała super nagrody.
    Niezłe bajki w tym TVN