Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Myślę , że po części też moge zaliczyć się do uczniów Amazanita z czego jestem bardzo dumny.
    Dodam tylko od siebie , że Amazanit poza kwestiami samej techniki pokera, która w jego wydaniu jest zawsz nienaganna nauczył mnie przede wszystkimm (i daje rady do dziś)jak walczyć z negatywnymi aspekatami swingów, tiltu, okresów braku wiary w siebie itp.
    Uwierzcie mi, ża sama ta wiedza jest warta sporo więcej niż te 200$.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    BTW a kto to ten Żelek? bo ja o nim nie slyszalem
    a kto to puki?

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Jak to mówią, krowa co dużo ryczy .......
    ......spać po nocy właścicielom nie daje

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Szkoda tylko, że kursy Warsaw (kurs 3) i Amazonita nie odbędą się w większym odstępie czasu np miech. Przez te terminy niektórzy nie mogą być na obu kursach ze względów finansowych lub czasowych np. ja.


    Czy planowany będzie kurs drugi w odpowiednim odstępie czasu czyli np w kwietniu?

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Kwestionuje sens wpłacania 200$ za 8h w 10 osobwej grupie komuś kogo nie znam
    Mnie tylko cieszy, że dobrzy gracze w Polsce dostrzegają powoli że jest zapotrzebowanie na takie szkolenia.
    Koszt 100 $ czy 200 $ to dla mnie kwota minimalna za takie szkolenie - wiem ile takie sesje kosztują w Stanach .. o wiele więcej

    szkoda, że ten wrocek tak daleko już wypad do wawy to dla mnie ładna wycieczka

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Szkoda tylko, że kursy Warsaw (kurs 3) i Amazonita nie odbędą się w większym odstępie czasu np miech. Przez te terminy niektórzy nie mogą być na obu kursach ze względów finansowych lub czasowych np. ja.


    Czy planowany będzie kurs drugi w odpowiednim odstępie czasu czyli np w kwietniu?
    Witam,

    Otrzymalem juz pare razy to pytanie, odpowiem wiec moze na forum. Idea, ktora zaproponowalem zrodzila sie u mnie niedawno. Ciezko mnie ocenic jej zywotnosc na dzien dzisiejszy. Przypuszczam, ze w przypadku satysfakcji obu stron zapewne bede kontynuowal ja w przyszlosci.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dla mnie to już sie zaczyna robic smieszne,te wszystkie kursy co wyrastaja jak grzyby po deszczu,jesteś dość cenionym graczem na polskiej scenie pokera,a teraz mi odpowiec jaka range ma polska scena pokerowa póki co żadną,jesteś też jak to ktoś napisał autortytetem na wrocławskiej scenie LOL a ile graczy ma ta wrocławska scena 5,6 buh Dla mnie nie ma w polsce kogoś kogo mógłbym darzyć szacunkiem choć gram od roku,a bycie czołowym graczem w polsce na dopiero powstajacej,rozwijajacej sie scenie i na nic nie znaczacej w światku,nie jest czymś uprawniajacym do dawania kursów,to tak jak z polska piłka(chociaż jest dużo bardziej populanrna)można by sie szkolić pod okiem najlepszego polskiego trenera,a jak ktoś wyjezdrza za granice to sie tylko okazuje że ten niby najlepszy trener,uczył go złych nawyków i złego podejścia i zagranicznym klubie jest nikim.Jest stara maksyma ,,Jeśli uczyc sie,to tylko od najlepszych""
    Wyjdz i zamknij drzwi

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    po prostu nie chce mi się gadać - debil i tyle

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    "Jak grzyby po deszczu"?? Z tego co wiem to dopiero drugi taki kurs. Oba oferowane są przez jednych z najbardziej doświadczonych i ogranych zawodników w tym kraju. Piszesz, że nie ma nikogo kogo mógłbys darzyć szacunkiem - po takich twoich tekstach to nikt nie będzie darzył szacunkiem ciebie... Tekst poniżej wszelkiej krytyki... Wszystkich tak piszących zapraszam na kilka sesji z tymi i innymi doświadczonymi graczami - jak oddacie po kilka buyinów to zamkniecie jadaczki...

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez HeadHunterzz Zobacz posta
    Wyjdz i zamknij drzwi
    no wlasnie koles, wyp....j i nie wracaj

    jak kolejnym razem bedziesz robic personalne wycieczki, to sie najpierw przedstaw.