Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    z fullem to jeszcze nie foldowalem

    i tak to zostawie
    persaldo bede do przodu

    raczej jest to - nie do zrzucenia - dla normlnego gracza (o mega ostroznych analitykach sie nie wypowiadam bo do nich nie naleze)

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Choc do konca nie moge w to uwierzyc - sadzac po wszystkich jego dotychczasowych komentarzach i analizach raczej powaznie podchodzi do sprawy i nie sadze, zeby akurat w ten sposob robil sobie jaja.
    No cóż, tym razem złapałeś "batbita". Że tak to ujmę, jakość mojej odpowiedzi była dostosowana do jakości pytania. Jak w ogóle można brać pod uwagę fold w takiej sytuacji? Third nuts na ręku, stacki początkowe po 100BB, z czego 30% leży już w puli - przecież to jest easy call. Owszem, przeciwnik może mieć 22/77, ale równie dobrze może mieć A2s (w szczególności Ad2d ), może mieć nawet A2o, może też mieć 6d5d i (w tej sytuacji IMO zbyt) agresywnie je rozgrywać, a może to jest po prostu jeden z tych tytanów myśli pokerowej który właśnie obudził się z AA/KK albo inna overparą na ręku.

    Jedyna sytuacja którą mogę sobie wyobrazić i kiedy można i należałoby spasować taką rękę to byłaby w grze live gdyby przeciwnik przypadkowo pokazałby swoje karty i zobaczyłbym tam właśnie 22/77.

    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    z fullem to jeszcze nie foldowalem
    A ja foldowałem wiele razy. Np. gdy miałem na ręku 87 a na stole leżało QQ882.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 29-06-2007 o 12:02

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    ja wiem ze to jest nierozsadne "nie foldowac z fullem"

    ale jakos tak mam ze zal mi ...

    troche juz na tym stracilem to tez prawda
    no i pewnie gdybym sie cofnal gdzies w przeszlosc to mi sie zdarzylo zrzucic fulla
    ale bardzo tego nie lubie

    podsumowujac to napisze ze caly czas sie ucze zrzucania silnych ukladow - narazie doszedlem do koloru dziwnie latwo sie zrzuca

    moze ten watek spowoduje ze wlacze do repertuaru zrzucanie fulli
    ale do karety juz mnie nic nie przekona
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 29-06-2007 o 12:44

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    W zyciu nie widzialem bardziej easy folda.
    Zebym dal call lub all-in to musialaby nastapic jedna z nizej nastepujacych sytuacji (by alutekfiutek):
    - wybuch bomby atomowej za oknem
    - awaria myszki
    - awaria neta
    - włamywacz, który wsadzi mi nóż w plecy (choć w tym przypadku to pewnie jeszcze ostatnim tchnieniem udaloby mi się kliknać fold)

    jak sie okaze ze mialem lepiej to wzruszam ramionami i gram dalej... w końcu po to mam bankrola by się nie przejmować takimi niefartownymi rozdaniami.

    uwaga teren skażony!!!!
    bomba atomowa wybuchła!!!!!

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez jdx
    a może to jest po prostu jeden z tych tytanów myśli pokerowej który właśnie obudził się z AA/KK albo inna overparą na ręku
    Kocham takich tytanów pokera . Poplułem monitor ze śmiechu!!!

  6. #26
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    LOL, easy fold ...

    __
    Ja nie wiem, skad ludzie biora takie pytania i takie watpliwosci ??? Bez jaj......

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    uwaga teren skażony!!!!
    bomba atomowa wybuchła!!!!!
    Przekonales mnie Daje all-in

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Sznu
    jak sie okaze ze mialem lepiej to wzruszam ramionami i gram dalej... w końcu po to mam bankrola by się nie przejmować takimi niefartownymi rozdaniami.
    OMFG LOL. To zdanie jest niesamowite.

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    A znasz jego geneze?
    Polecam wpisac sobie w Szukaj->Zaawansowane zdanie "w końcu po to mam bankrola by się nie przejmować takimi niefartownymi rozdaniami" i dac wyniki wyszukiwania jako posty, albo po prostu przeczytac temat o Trips+TK

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No cóż, tym razem złapałeś "batbita". Że tak to ujmę, jakość mojej odpowiedzi była dostosowana do jakości pytania.
    Pytanie zrodziło się po 3 przegranym fullu w ciągu jednej sesji. Wrzuciłem tutaj all inna i koleś pokazał 7,7
    Powoli tracę wiarę w swoje umiejętności i chcę się upewnić czy ja robię coś źle czy to tylko jebany pech. Cały czerwiec to jeden wielki jeż. W porównaniu z majem mój BR stoi w miejscu. Po raz pierwszy w mojej dość krótkiej przygody z cash games po miesiącu gry jestem na 0. Jeśli już coś z wielkim trudem ugram to tracę w takich akcjach.
    pozdr