Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    zamierzalem zagrac w turnieju w katowicach. pierwszy punkt mojej taktyki brzmial: wygrac turniej.
    wstalem rano, umylem sie, zjadlem sniadanie, dotarlem na dworzec i wsiadlem do autobusu do katowic.
    no i... jakies 40 km za kielcami autobus sie popsul.
    to najgorsza pokerowa porazka w zyciu

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Bym sie zdenerwowal i rozladowal na najblizszej osobie czyli kierowcy

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    kierowca siedzial pod samochodem i go naprawial.
    zastanawialem sie nad przejechaniem go, ale... autobus byl popsuty...

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    104
    to na pych xD

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez Seen
    kierowca siedzial pod samochodem i go naprawial.
    zastanawialem sie nad przejechaniem go, ale... autobus byl popsuty...
    LOL !

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Dopiero co był gorzki żal to teraz jeszcze umieszczę historyjkę humorystyczną (tylko niestety nie dla mnie).
    Gram sobie wczoraj na nowej dla mnie stronce ot tak żeby zobaczyć jak się tam gra. Wpłaciłem 20 $ grałem przez 2 h na stoliku 0.1-0.2 pot limit no i uzbieralem sobie cos kolo 80$ to stwierdzilem ze zmienie limit na troche wiekszy - 0.25-0.50 tez pot limit. Zagralem pare rozdan jakos byly takie male ciekawe generalnie bardzo delikatne raisy a ja tylko call. No i teraz pointa calej historii:
    Dostaję na rękę QQ bylem na BB wszyscy dali check to ja stwierdzilem ze przyszla pora budowac Pot żeby było co wygrać i wcisnąłem opcję max i raise. Zrobilem to automatycznie nie patrzac sie nawet na cyferki ktore sie pojawily. Nagle ogarnie mnie lekkie zdziwienie gdy widzę, że postawiłem 84.75$ :shock: Myślę sobie co jest ku.....???? Przecież pot wynosi 1,25!!!! I w tym momencie mnie olśniło w menu stolików tuż nad stolikiem na którym chciałem grać był NL z identycznymi limitami :wink: i przez pomyłkowe clicknięcie znalazłem się nie tam gdzie chciałem. Zostałem sprawdzony przez kolegę mającego AK. Na stole wylądowały jakieś blotki i niestety też K.
    A wszystko przez to że nie graliśmy wczoraj stolika "na żywo" w Gęsi i naszła mnie ochota żeby jednak mimo wszystko pograć Pot Limit przy okazji próbując nową stronkę :wink:

    Dobrze że nie była to jakaś wielka kasa ale i tak szkoda :cry:
    Lepiej mieć 85$ niż nie :wink:

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez Walderam
    :cry: Takiego rozdania to jeszcze nigdy w zyciu nie mialem, a raczej nigdy nie przegralem tak glupio. Otoz sprawa wygrada nastepujaco:
    Gram na NL 1/2$
    Mam KK na rece.
    Raise pre flop 8$
    wszyscy pas jeden wszedl
    Flop: 22K
    ja juz mysle jak tu najwiecej od kolesia wyciagnac, dalem check
    koles bet 10$
    mysle sobie ma pewnie AK
    ale zeby sie nie zdradzac dalem call
    Turn:2
    no mysle teraz to cie juz zalatwie.....koles bet 20$ ja rise do 50$ koles mysli prawie do konca czasu daje call
    River - zgadnijcie - oczywiscie.....2
    No i koles ma w rece AK....
    Mieliscie kiedys tak beznadziejna wtope?? :cry: :cry: :cry:
    Waldemar, jakim cudem gostek wygrał z twoim fulem (KKK22) mając niższego fula (KK222) :shock:

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    kraków
    Posty
    112
    ups......
    przegapiłem turn

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Sam poczatek turnieju, pierwsze rozdanie. Dostaje na reke 9 i J. Na flopie 8 10 i Q. Mocny raise, gość po mnie dał all ina więc ja też. Turn nie ważny natomiast na riverze pokazuje się 10. Okazało sie ze gosc mial na rece 8 i 10....

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Może dorzuce coś od siebie...
    Gra live...Sopot stawki 0.5-0.5zl
    Posiadam ADoff. Podbijam i wchodzą ze mna dwie osoby...
    Wypada flop: 752rainbow
    Jeden człowiek (bez nazwisk ) wchodzi all in za 24 zł (wartość przybliżona)
    Siedzę , patrzę na niego i mówię: "Ja nic nie mam. Mam A high card, ale wiem, że blefujesz... sprawdzam" następnie zza piw i żetonów wygląda inny człowiek (o którym zapomniałem- mniejsza o nazwiska) i mówi RAISE... tak oto straciłem dwadzieścia kilka złotych.

    PS. Oczywiście pierwszy człowiek miał D6...
    Pozdr.