Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Tak po takim wypadku to jednak sztuka sie podniesc Ale gdy Robert wyjezdzal ze swojego ostatniego pit-stopu, "nie dal" sie Hamiltonowi na prostej, ale od razu na pierwszym zakrecie zabral go po wewnetrznej...mozemy gdybac co byloby gdyby....

    Btw...ale mnie Massa wku.....zdenerwowal, postawilem na V a tu zonk

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    postawiłeś na Masse? no i dobrze zrobiłeś, po prostu i dla mnie to była niespodzianka! Massa to taki kierowca że jak ma pole position to nie daje się ścignąć, i tu by się nie dał ale wymiana nastąpiła po pitstopach, gorzej u niego z wyprzedzaniem, słaby w tym jest,a Kubek mi się podobał, 4 miejsce to był max jego możliwości przy tym samochodzie, niestety, zamienić Hamiltona z Kubkiem na zespoły i to Kubka byśmy na pudle zawsze widzieli

    ps. czy wy też mieliście brechę z Albertsa jak z wężem jechał?

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Tak, postawilem na win Massy, zreszta bodajze w tm sezonie kazdy kto startowal z pole position utrzymal pozycje, ale jednak nie tym razem. Tak jak wspomniales o pit-stopie u Fina trwalo to ok 7.5s, u Massy 9s, a przeciez nie bylo wielkiej roznicy w paliwie. To co napisales Robert vs Hamilton, wymiana stajniami i po ptokach, zreszta wyniki w Formule Renault i 3 mowia same za siebie

    Tak widzialem, daleko nie zajechal, ale za przeproszeniem debil, mial Stop a ten po garach, w sumie smieszne, ale mechanicy z zespolu troche oberwali
    Ostatnio edytowane przez pershing ; 02-07-2007 o 19:58

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Dwa pytania do tych którzy pilnie śledzą F1:
    1 - Ile punktów więcej miałby Kubica gdyby nie BMW?
    2 - Czego jeszcze BMW nie zawaliło? (podawać wszelkie nawet kosmiczne pomysły - BMW pokazało, że w tej materii nie istnieje dla nich słowo "niemożliwe")
    Z tego co pamiętam było już:
    - skrzynia,
    - opony,
    - silnik,
    - niedotankowany bolid,
    - niedomknięta klapka wlewu paliwa,
    - nie wypuszczenie na czas w kwalifikacjach,
    - spuszczenie z lewarka przy pitstopie,
    do tego notorycznie zła strategia ( w Monte Carlo BMW bez problemu miałoby podium przy 2 pitstopach)

    No i żeby nie było, że tylko Robertowi coś zawalą to raz Nickowi koła nie dokręcili i dali mu tą zeputą skrzynie Roberta

    Wszystkiego nie pamiętam, ale zapewne jeszcze coś było. Właściwie to kiedy jakiś zespół coś zawali to śmiało można obstawiać, że chodzi o BMW....lol

    Takie sytuacje nie powinny się zdarzać w żadnym teamie F1, a zwłaszcza w trzeciej sile, zespole który najszybciej się rozwija i w przyszłym sezonie zamierza walczyć o podium w poszczególnych GP. Ale mimo wszystko lepiej, żeby Robert został w tym zespole bo po sprawie z McLarenem ilość miejsc w czołowych bolidach się mocno skurczyła, a Kubica nie jest jeszcze niezagrożoną postacią. Oby tylko nie trafił gorzej, bo przez F1 już wiele talentów się przewinęło, ale bez wyników(czyt. dobrego bolidu) szybko o nich zapominano...
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-09-2007 o 18:02

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ja ci podam tylko odpowiedź na 1 pytanie: 0

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    na pewno by pare miał chociaż by w ostatni weekend wg mnie byłby piąty, ale nie można tak rozważać, ze BMW wiele innych zespołów bardziej doświadczony miewało gorsze błędy i wpadki... takie gadanie to jak lanie po szkle... powiem Ci coś gdyby nie BMW i Mario Theissen, który zaufał Robertowi to by Kubica miał 0 punktów. Tyle

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Nowy sezon F1 czas zacząć
    Kurde gdyby nie ten błąd mogło być PP, ale i tak jest super.
    W końcu BMW przygotowało bolid

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Niby przygotowali - zwiekszony rozstaw osi, przednie skrzydlo wieksze, wiecej miejsca w srodku, podobno po probach dodali niewielkie skrzydelka przed kolami (uporzadkowanie strug powietrza), aerodynamiczne nakladki na kola, pokrywa silnika, zwiekszona boczne scianki kokpitu, nowy silnik (technicznie wypas) i inne bajery. Na ile to sie przyda, zobaczymy w pierwszym oficjalnym, rankingowym wyscigu

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    Nowy sezon F1 czas zacząć
    Kurde gdyby nie ten błąd mogło być PP, ale i tak jest super.
    W końcu BMW przygotowało bolid
    tak czy siak i tak by Kubek 1 miejsca w race nie utrzymał, czego się boję to startu, nerwowy Massa z tyłu, i czy Kubek nie popełni jakiegoś błędu, startuje z brudnej strony chyba, na moje oko jeśli utrzyma pozycję i nikt w pitstopie nie odwali, to możemy liczyć na pudło! Oby!!

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Co jak co, ale akurat start to mocna strona Kubicy, o to to ja bym się nie martwił. Najważniejsze to, czy bolid będzie technicznie sprawny do końca wyścigu.
    EDIT: i nie rozumiem takiego podejścia, że tak czy siak 1 miejsca w racu by nie utrzymał. A niby to dlaczego? Jeżeli BMW udało się wykonać bolid zbliżony lub taki sam jak ferrari czy Mclareny, to ja nie widze powodu żeby nie mógł powalczyć o mistrza.
    Ostatnio edytowane przez nowy123 ; 15-03-2008 o 16:11