Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    www.vegaspokerpro.com
    Mozesz wyrobic ksiazki w postaci bonusow, sam mam 4 z tej strony.
    też mam 4 i też to polecam, po co kupować jak grając gdzieś przy okazji wyrabiamy sobie książeczki

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    W jakim pokerromie najłatwiej wyrobić te książki (chodzi mi głównie o stawki 0.05 / 0.10 ostatecznie 0.10/0.25) ?

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Cytat Zamieszczone przez ufq
    Kometa masz piwo u mnie!!
    Brak karty kredytowej powodowal ze moglem tylko czytac artykuly pokerowe w internecie, pismo "Fakt" i drobne ogłoszenia na przystankach w drodze do pracy :wink:
    Nie ma to jak gruba kniga w fotelu z kapciami i ciepla herbatka (z dodatkiem lub bez)
    Podobny zestawik już leci do mnie , chociaz cena za ta przesylke lekko mnie zmrozila.
    Wlasnie jaka cena za przesylke?

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    14
    Za zwykla przesylke chcieli ode mnie 14 $ jednak trzeba czekac na paczke 4-8 tygodnii :roll:
    Ja wzielem priorytet za 29 $ i podobno max oczekiwania to 8 dni
    Oplaca sie brac wieksza ilosc ksiazek ( za kazda nastepna +2$)

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez ufq
    Za zwykla przesylke chcieli ode mnie 14 $ jednak trzeba czekac na paczke 4-8 tygodnii :roll:
    Ja wzielem priorytet za 29 $ i podobno max oczekiwania to 8 dni
    Oplaca sie brac wieksza ilosc ksiazek ( za kazda nastepna +2$)
    jak kupowałem w amazonie, to opłata wynosi 8$, książka szła z niemieckiego amazona (była u mnie po 12 dniach)

  6. #26
    mam zamiar w najblizszym czasie kupic kasiazke. Sporo dobrego slyszalem o Haringtonie. Powiedzcie czy informacje z czesci pierwszej i drugiej pokrywaja sie? Lepiej kupic obie czy tylko czesc druga?
    I przy okazji moze polecicie cos dobrego do Limita?

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Zdecydowanie obie, do Limita polecam ksiazki Miller'a oraz rozdzial w Super/System II.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    W jakim pokerromie najłatwiej wyrobić te książki (chodzi mi głównie o stawki 0.05 / 0.10 ostatecznie 0.10/0.25) ?
    Khe Khę :wink:

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja właśnie na FullTiltPoker wyrobiłem bonusika, na 10$NL i 25$NL, parę godzin grania na 2-3 stołach.
    Tzn. chyba wyrobiłem bo niby 200pktów jest ale od wczoraj mam to niepotwierdzone na stronie vegaspokerpro :roll:

  10. #30
    fajnie ale harrington jest nie na low-stake nl
    i ja uważam ze to jest zupełnie bez sensu czytać te lektury skoro one z załozenia ucza grac na wysokich stawkach
    a niksi limit od wysokiego różni sie cholernie