Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21
    trzeba placic za takie uslugi jak zabezpieczenia karty do jakiejs tam kwoty wtedy ci zwracaja sa takie uslugi np w mbank nie wiem ile to kosztuje ale udowodnij komus ze ci ktos ukradl zawsze mozna samemu zrobic jakies lewe konto w pkerze tam zaladowac potem przeprac do kogos kase i zglosic ciekawe czy oddadza watpie watpie :roll:

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ale Macia o to chodzi wlasnie,ze zeby zrobic wplate z karty nie musisz miec koniecznie karty kodow.
    Co do oddawania pieniedzy to jestes pewien, ze bank Ci odda pieniadze dlatego, ze ktos uzyl twojej karty ktora fizycznie masz tylko ty?
    Watpie..
    Zalezy w jakim przypadku i o jaka kwote by chodzilo. Jednak zazwyczaj banki oddaja spora czesc-zreszta nawet prawo przewiduje takie rozwiazanie. Nie mowiac juz o calosci po zastrzezeniu i mozliwosci ubezpieczenia karty kredytowej. W przypadku ubezpieczenia mozliwy jest bardzo czesto zwrot do 72h przed zastrzezenim

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ale nie kazdy otwiera pare subkont :P (np. ja nie mam)
    w Inteligo to jest bez dodatkowych opłat

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    tylko jedna wada jest karty inteligo , jak ci ktos ja zwinie to moze bez problemu doladowac swoje konto pokerowe albo konto netellera, nie musi znac zadnych kodow pinow itd , bo wszystko jest na karcie.
    To w tym przypadku, kazda karta kredytowa czy debetowa była by "wadą" Trzeba pilnowas swoich spraw, to sie nic nie wydazy. Ja wielokrotnie place w necie kartą, podaje przez telefon czasami (np przy rezerwacji hotelu raz tak mialem) nie mowiac juz o sklepie. Ale co najwazniejsze, wbrew pozorom najlatwiej komus wykrasc dane karty jest wlasnie w sklepie, na stacji bemzynowej itp. Nie problem spisac numer, zapamietac inne dane. A do tego gdy sprzedawca ma wydruk z terminala z data waznosci i numerem PEŁNYM karty. Wiec zapamietanie ciagu znaków "jan kowalski 286" to nie problem. Ale nie o to chodzi. Trzeba sie zabezpieczać. Ja w ramach konta Inteligo mam 2 rachunki. glowny, na ktorym sa moje pieniadze, oraz ze tak to okresle rachunek bierzacy, na ktorym jest na stałe NIE WIECEJ niz 50zł. Cokolwiek kupuje placac kartą w sklepie, w internecie, bankomat.. cokolwiek, to wczesniej robie przez komorke przelew z glownego na ten bierzacy. I nie balbym sie dzieki temu nawet tu na forum podac swoich danych, bo.. bo to konto jest puste.. zasilam je tylko wtedy gdy cos kupuje, i to jest najlepsze rozwiazanie. Heh, moja karta do glownego rachunku raz tylko bylaz uzyta, aby ja aktywować Wiec kwestia bezpieczenstwa jest zalezna tylko od nas jesli chodzi o bankowośc. Co do netellera itp.. tu niestety jest gorzej, dlatego nie trzymam tam nigdy pieniedzy. Jedynie wykorzystuje to jako przejsciowy rachunek, aby np wyplacic kase z expekta i wplacic np na PS.

    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ale Macia o to chodzi wlasnie,ze zeby zrobic wplate z karty nie musisz miec koniecznie karty kodow.
    Co do oddawania pieniedzy to jestes pewien, ze bank Ci odda pieniadze dlatego, ze ktos uzyl twojej karty ktora fizycznie masz tylko ty?
    Watpie..
    Jestes pewny? Znam wiele przypadkow gdzie oddana zostala cala kwota pieniedzy! choc to zalezy od banku. Jeden bank dobrze traktuje klientow i oddaje, a inny nie.. Co do inteligo.. watpie by oddali pieniadze. Nienawidze tego banku, a przedewszystkim obslugi, sa tak "mili" ze az razi, poprostu meczace to jest, tak samo jak to ze sie pol godziny czasami czeka na polaczenie z konsultantem. Ale co zrobic, jak to jedyny bank ktory uslugami mi najbardziej odpowiada. Z koleii, np KredytBank, mysle ze by oddal utraconą sumę. Zawsze jak zalatwiam jakies sprawy w banku, to czuje sie tam wyjatkowo dobrze i miło

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    Ale nie kazdy otwiera pare subkont :P (np. ja nie mam)
    to błąd, ja w inteligo właśnie mam subkonto (otwiera się w kilka minut) - pod subkonto nie ma podpiętej karty elektron, tam trzymam główną kasę, na koncie z podpiętą kartą mam na jakieś drobne wydatki, ew. wypłatę z bankomatu w mieście, NIE DA RADY przelać pieniędzy z subkonta na głowne (z kartą) bez karty kodów, nawet jak ktoś dostanie nam się na konto, to może wykonać przelew do wysokości na koncie głównym - dodatkowe bezpieczeństwo przy niskim nakładzie własnym

    ps. warto też często zmieniać hasło główne i nie wpisywać go ręcznie tylko mieć w jakimś pliku tekstowym i wklejać do boxa (keylogger zauważy tylko wciśnięcie klawisza Ctrl+C i Ctrl+V), to samo robię z netellerem

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Thx Melipone chyba sobie zaloze
    A co tam ostroznosci nigdy za wiele.

  7. #27
    warto też często zmieniać hasło główne i nie wpisywać go ręcznie tylko mieć w jakimś pliku tekstowym i wklejać do boxa (keylogger zauważy tylko wciśnięcie klawisza Ctrl+C i Ctrl+V), to samo robię z netellerem
    To jest straszne co Ty piszesz. Bo o ile wpisywana sekwencje znakowda sie w takim okienku zabezpieczyc tak,ze keylogger jej nie odczyta (chyba,ze sprzetowy, taki przypinany przy ps2/usb) o tyle trzymanie hasla w niezaszyfrowanym pliku tekstowym i kopiowanie go przez schowek to po prostu horror. Nie polecaj tego nikomu chyba,ze sam chcesz to wykorzystac. Jest wiele exploitow automatycznie kopiujacych zawartosc schowka,a plik tekstowy na dysku z haslem to juz po prostu proszenie sie o klopoty.[/quote]

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    Faktycznie to troszke nierozważne..

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    no tia ale mozesz umiescic te dane w jakims duzym pliku tekstowym, w sciagach do szkoly, materialach itd. jak masz az taki film ze cie inwigiluja

  10. #30
    Lol, no tak, mozna jeszcze zapisac haslo odwrotnie, napewno nikt sie nie skapnie. Albo zaszyfrowac rot13 lol.