Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83
  1. #21
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    ...kiedyś gry miały pomysł, teraz to przerost formy nad treścią, na perełki trzeba czekać, Wiedźmin jest niezły, właśnie go męczę...
    Ja się pewnie i tak zawiodę bo z tego co czytam to tak zrobiony żeby masom w Stanach się spodobał. Mocno taki prosty...Lubie jak RPG jest rozbudowany...wućka statystyk musi być...Fallout...kiedyś gry miały pomysł.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    no Fallout to byla masakra .... chociaz jak sie zwalil przed samym statkiem to przestalo byc radosnie

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Ja się pewnie i tak zawiodę bo z tego co czytam to tak zrobiony żeby masom w Stanach się spodobał. Mocno taki prosty...Lubie jak RPG jest rozbudowany...wućka statystyk musi być...Fallout...kiedyś gry miały pomysł.
    tzn drzewko rozwoju postaci nie jest takie głupie, ale proste jest, fakt, rzeczywiście gra trochę dla mas, na pewno nie jest ideałem, no i te koszmarnie długie wczytywanie, mam 1g ramu, a z tego co ludzie piszą na siecie 2g nie daje żadnego kopa (choć lepiej te 2g mieć), wg mnie gra dla swojego uznania, albo się komuś spodoba albo nie, posucha na rpg-ach była więc i tak ta gra jest jakimś światełkiem obecnie, zobaczymy co F3 przyniesie, ale pewnie też pod masy będzie sprokurowana, może elder scrolls następne zabłyśnie?? na razie trzeba się cieszyć tym co się ma niestety

  4. #24
    GuestJ Guest
    Co do F3 to mam najgorsze z mozliwych obaw...jestem prawie pewien ze wyjdzie syf. Bądźmy szczerzy 1 i 2 to były arcydzieła i nie da się tego powtórzyć...Poza tym nie wyobrazam sobie tej gry w 3d, nie ten kilmat
    W Wiedźmina i tak bym pograł mimo wszystko bo książki były zapierdaliściedojebane. Nikt nie robi prawdziwych rpg bo wie że zarobi więcej na jakimś fps czy innym bezmyślnym siekaczu...nieważne, Fallouty i Baldur się nie starzeją (F2 to skończyłem już chyba ze 20 razy, kocham tą gre)

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    mi się wiedźmin bardzo podoba mimo, ze nie przepadam za rpg aż tak bardzo po prostu ma super klimat i grywalność... a jak jeszcze biały wilk krzyknie skurwysyny to już w ogóle polskie klimaty

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!. Gram juz 3 dni i ciagle buduje a nie widze zebym posiadal jakichkolwiek zolnierzy.

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Ja tez jakies 3 dni stawiam kopalnie, 30 peasant'sow sie dorobilem i tez najchetniej bym kogos spalowal

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Dokladnie. Na razie czuje sie jak wirtualny rolnik albo gornik. Zobaczymy co bedzie dalej

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    159
    Na razie inwestuje w żyto , jutro postawie Ambasade moze wtedy cos drgnie.

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Podobno ambasada to pieniadze w bloto. Ja gram galami i wybudowalem kryjowke by mogli do niej spier... w razie ataku wroga