Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: AK do poddania?

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ten topik z posta na post zyskuje moje uznanie.

    CO TO JEST EQUILATOR I CZY TO BOLI ?

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez kiniula Zobacz posta
    żeby coś dobrał na river?
    nie.. on Ci źle nie życzył, nie pisał "żeby coś dobrał"...
    pisał, że dobrze spasowałeś, bo pewnym by było, że "by coś na river dobrał" (chodzi o przeciwnika, czyli OPPONENTA, ktory posiada FOLD WALJU)
    chodziło mi o sens, nie o dokładną treść słów (Kojota)

    napisałem to z lekkim odcieniem zgryźliwości, zważywszy na fakt, iż kolega Kiniula chciał mnie obśmiać, przytaczając jakże niedawną datę mojej rejestracji na forum

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    13
    Spox .Buraki,nie ekscytujcie sie tak equilatorem.A bolało to twoja mamę jak tata wcelował ,bo miałeś być naleśnikiem tylko cię na patelnie nie trafił.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez kiniula Zobacz posta
    Spox .Buraki,nie ekscytujcie sie tak equilatorem.A bolało to twoja mamę jak tata wcelował ,bo miałeś być naleśnikiem tylko cię na patelnie nie trafił.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Kolego!!
    Bo żebyśmy Ci nie pokazali, gdzie pieprz... gdzie raki zimują !!
    Okeeeeeeeeeeej??

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    nie wiem co wy robicie z tego wątku i co te niektóre durne posty mają wnieść do analizy rozdania kolegi

    ja tu gram o stacki ze względu na w miarę wysoki aff przeciwnika, co może oznaczać AQ AJ
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 25-10-2008 o 02:55

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez DeadM Zobacz posta
    Dla mnie All In po flopie po jego raisie. O ile pamiętam to na tych stawkach nie potrafią zrzucać A2 przy takim flopie nawet na FR, to na SH pewnie tym bardziej.
    Zrzucać i owszem, nie potrafią, ale raczej nie minraisują z tym, tylko call, call, call.

    Tutaj przeciwnik ma dość wysoki AF, więc faktycznie raczej jesteśmy lepsi, ale pamiętam, że jak grałem na NL4, to przeciwnicy grali tak pasywnie, że zazwyczaj stosowałem się (a przynajmniej starałem stosować) do zasady, że raise = przynajmniej dwie pary i wydaje mi się, że źle na tym nie wychodziłem. Więc nie bardzo podobają mi się głosy, że skoro gramy na mikro, to TPTK=never fold...
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 25-10-2008 o 09:31 Powód: małe faux pas

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Ale AJ to nas tu kladzie Igielku.
    Grając na moich stawkach napewno nie gram na stacki.
    Call po prostu i pot contol. Mam pozycje.
    Ale zastrzegam, ze nie znam sie na grze na mikro.

    Ps. Co do buractwa komentatorow to w pelni sie z Tobą zgadzam Igiel.
    Coraz mniej chętnie zaglądam na to forum.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    PS. Gramy o stacki nawet biorąc pod uwagę, że hero i villain mają po 2.5 BI?
    LOL Hero ma ponad 1BI. Ja bym to sprawdził na turnie a na river call rozsądnego beta (kilkadziesiąt centów max). To jest taka sytuacja pół na pół - raz przegrasz z setem/2 parami; raz wygrasz z gorszym asem, może jakimś JJ czy KK, może strit drawem. Allina na turnie bym nie grał bo więcej wjebiesz od lepszych rąk a w przyp gorszych tylko od niektórych wygrasz więcej - większość gorszych się zrzuci i wygrasz mniej.

    Koleś ma staty 24/5/2.5 - to chyba dobry gracz NA TYCH STAWKACH bo standardowo to mają VPIP o ile dobrze pamiętam 30-70 a TAF też raczej niższe. Więc aż taki głupi jak niektórzy piszą to on nie jest.

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    To jest taka sytuacja pół na pół - raz przegrasz z setem/2 parami; raz wygrasz z gorszym asem, może jakimś JJ czy KK, może strit drawem.
    Hmmm... no to w takim razie izi all in, bo biorąc pod uwagę dead money w puli jesteśmy na + w long runie