Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    noto slabo powiem tylko tak a bartkowi C**j w d**e. Ale to było do przewidzenai im nas wiecej tym wiecej dziwnych dziwolągów im wiecej nas bedzie a napewno tak to bedzie sie rozwijać to wszyscy sie zainteresują tym

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Czuje, ze niedlugo powroci niczym boomerang koncepcja zamknietego forum hehe [=

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    wracajac do reklamy hazardu w polsce:

    cytat z ustawy:

    "Zabrania się reklamowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: wideoloterii, gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych, gier na automatach oraz gier na automatach o niskich wygranych - przez co rozumie się zachęcanie do udziału w nich, przekonywanie o ich zaletach, informowanie o miejscach, w których są urządzane, i możliwościach uczestnictwa."

    Czyli jezeli mam domene .com zarejestrowana globalnie to ten problem raczej mam z glowy, strona nie powstala na rynek polski, a ze polacy ja odwiedzaja to juz nie moj problem... Fakt, faktem ze posiadanie zagranicznego serwera to kolejny plus, dzieki ktoremu polskie prawo jest wobec nas bezradne...

  4. #24
    jesli masz com nie mozesz miec pl mozesz miec jeszcze eu ale server zagraniczny musi być bo oni tak to interpretuja, że strona znajdujaca sie na serverach w Polsce działa na rynek Polski.

    Tu jest nawet cos przystępnego i na wielu polskich forach polecanego: http://www.godaddy.com/

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    24
    Zwykla prowokacja caly ten szum. proponowalbym zamknac ten temat i nie otwierac podobnych lub nie udzielac sie na forum w tym temacie.

  6. #26
    Zwykla prowokacja caly ten szum. proponowalbym zamknac ten temat i nie otwierac podobnych lub nie udzielac sie na forum w tym temacie.

    Takie rady to sobie zatrzymaj prowokacja a w jakim celu.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    kazda dyskusja jest dobra ale prawdajest taka ze i tak to nic niezmieni coraz czesciej mowia o pokerze itp najgorsze jest to zeby niebyło jakiejś prowkacji ze strony polsatu np w interwencji żeby z kamera na jakimś turnieju na żywo niewpadli ale mam nadziej ze to odległa przyszłość...

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    heh niech wpadaja przejedziemy ich na stoliku wtedy sie dopiero podqrwia

  9. #29
    a co ty myślisz że wszystkich klientów serwisów pokerowych z polski beda przeswietlac, nakazy z prokuratury o udostepnienie danych z kont, rewizja w domu moze jeszcze? chodzi im o to ze podatki te firmy nie placa i tyle, zwyklym graczom nic nie moga zrobic, leje na takie rewelacje, robicie z igły - widły , finito

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    dla mnie to wszytsko to przesada, nasze panstwo, przy bezrobociu jakie panuje powinno mimo wszytsko przymknac oko na to...

    ogrywamy zazwyczaj zagranicznych graczy, wprowadzamy gotówke na polski rynek, napedzamy tym samym gospodarke...

    to nie moja wina ze panstwo nie potrafi zapewnic przyzwoitego bytu swoim obywatelom - gdyby mi placono z 5tys zl w pracy nie musialbym sie brac za ten kawalek chleba, a jak juz bym sie bral to tylko dla przyjemnosci ...