Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 217

Wątek: Gutshot (prima)

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wystaczy ze dostaniesz karty i fold, a pobiora rake z rozdania i masz punkt. bonus wydaje sie byc bardzo latwy do wyrobienia, 90.000 RH i jest 10.000 $

    pisalem do supportu, odpisali bardzo szybko.

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Rebel mozesz podac emaila na jakeigo pisales ??
    Ja dzis bede wysylal skany do nich bo oni tam dopiero ci zrobia zebys mogl tyle wplacic bo teraz masz chyba limit wplaty 200$

    P.S. I tam jeszcze jest Reload kolejne 10k warunki podobne

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    support@gutshotgaming.com

    a do tego goscia trzeba pisac w sprawie bonusa 10K - harry@gutshot.com

    to tyle, teraz tylko pozostaje dokladnie policzyc ile RH na jakis stawkach srednio wpada na godzine i skalkulowac czy sie ten bonusik kalkuluje.

    pozdr

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    grajac nl100 6max na 1000 handow przypadalo ok 300-350 raked handow

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    ta na primie rh=ilosc handow/3 okolo

  6. #26
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No dobra a jedno z wazniejszych pytan, czy ten serwis jest pewny ???

    Wplata 10k$ i bonus 10k$ to sporo pieniedzy, nie jestesmy pewno jedynymi, ktorzy o tym mysla, czy to pewny serwer ?

    Czy moze po miesiacu bedzie jak w Expekcie ze jutro sie konczy promocja ? Albo w ogole znikna

  7. #27
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Macia - czy jest pewny to nie wiem
    Rebel - mi wlasnie na harry@gutshot.com cos nikt nie odpisuje

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Macia, akurat o expekta to bym sie nie martwil, tym bardziej ze kazdy kto wyrobil punkty kase otrzymal. to duza firma i nie moga sobie pozwolic na oszustwo, a to ze w kazdej chwili promocja moze sie skonczyc jest zapisane w regulaminie.

    a co do gutshota, to trzeba to najpierw dokladnie przeswietlic, bo co fakt to fakt, bedzie trzeba 5-10K$ wplacic zeby bonusa wyrobic, a nie usmiecha mi sie potem martwic sie o takie pieniadze.

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Osobiscie nie mam u nich konta, ale wydaje mi sie ze sa w 100% wyplacalni . Stwierdzam to na podstawie tego ze maja oni kontrakt z pewna pokerowa tv w sieci. www.pokerzone.tv Przedstawiciele Gutshota prowadza bodajrze we wtorki show o nazwie Poker Night Live

  10. #30
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    dostalem odp:

    1. A raked hand is awarded when you are dealt cards in a hand where the pot is raked a minimum of $0,25. You do not have to see the flop.

    co do rake back laczonego z tym bonusem, to babka napisala ze jeszcze mi da odpowiedz bo sie musi dokladnie dowiedziec.
    Daj znać co z tym rakeback'iem. Jeśli by był w trakcie wyrabiania bonusa to już byłoby całkiem miodzio. Ale chyba rakeback dostaje sie dopiero po wyrobieniu bonusa.