Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś aby Ongame było w euro?

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    56 75.68%
  • nie

    8 10.81%
  • nie mam zdania

    10 13.51%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72
  1. #21
    no to powiedzmy ze chce se wyplacic miesiecznie 3K$ no to place 80$ za przewalutowanie. sick

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    najlepiej trzymac kase w jakims roomie ktore ma glowne konto w euro albo w PLN i na czas grania przerzucac je na dolce.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    tylko, ze wtedy te roomy maja bardzo niekorzystne dla graczy kursy wymiany

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ale jak już pisałem mi nie chodzi tylko o sam kurs dolara...

    ja po prostu chcę grać w euro bo jak napisał Randomallin mając taki sam winrate wygram dużo więcej - i mogę zapłacić to drobną różnicę w rake bo będzie ona i tak mniejsza niż koszty przewalutowania między netellerem a roomami

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jedynie czego mi brakuje na tower to właśnie możliwość wybrania sobie waluty w jaką chce grać (tak jak na bossmedii czy cryptologic). Jeśli by to wprowadzili to byłoby pięknie, czegóż więcej potrzeba? Dużo "niedzielnych" graczy, dobre bonusy, tylko ten zjebany $ wszystko psuje. Sam trzymam kase w euro w portfelu internetowym, ale to nie o to chodzi. Sęk w tym żeby grać w wyższej walucie i robić przez to większy zysk.
    Popieram inicjatywe, może coś z tego będzie.

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    mi tam $ pasują bo lubie grac na NL100 a jak by wprowadzili euro to musiałbym zejsc nizej , wiem ktoś powie ze przeciez to bez znaczenia bo przelicznik na PLN bedzie taki sam ale jakos zle by mi sie grało na NL50 (tak psychicznie zle bym sie czuł) , poza tym uwazam ze dzieki slabemu kursowi $ poziom sie obniżył wiec teoretycznie moge mniej przegrac .
    Pozatym mam netka w $ wiec i tak bym tracił na przewalutowaniu , choc grając na Next i tak trace bo tam jest konto główne w euro , co uwazam za bezsens bo jak mozne zrobic konto w euro skoro grac moge tylko w $ .
    Według mnie najlepszym rozwiazaniem jesli juz ma cos byc zmienione to zrobic tak jak na boosie .

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    netelera można zmienić na euro (zajmuje 1 dzień)

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    netelera można zmienić na euro (zajmuje 1 dzień)
    duzo z tym problemu ? robił to ktoś bo moze faktycznie bym zmienił?

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    zakladasz nowe konto w euro na nowego maila, piszesz do nich na chacie co i tak, weryfikują Twoje dane mailowo lub telefonicznie i wszystkie dane + kase przenosza ze starego konta na nowe

    jedyny minus to ze trzeba zamówić nową kartę

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    ja jeszcze musialem ponownie wysylac skan dowodu oraz skan (z pieczątką) rachunku bankowego