Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Pieprzę wszystko i już wyjeżdżam także będę, muszę się zrelaksować, jadę samochodem żeby nie być uzależnionym od czasu.
    Dla rozpoznania będę w szarej bluzie, bo pewno będę przed czasem.
    narazie

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    I dobrze ze wziales autko bo grac mozna do oporu czyli do ostatniego klienta tak wiec na pewno sobie dosc pogramy.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    HaHa. No to ladnie pogralismy. Jakos po 4 skonczylismy dopiero. Tym razem nieco inny sklad: Vojtek, Alicja, Mizo, Tygrysek, Marian i Rxxx.
    Tym razem Rxxx nie wygral juz zadnego all ina. Bylo jak zwykle przyjemnie. Nie ma to jak lokale do ostatnego klienta. Coz a jesli chodzi o miejsca kto ile kasy wygral to niestety bylem za bardzo ... zeby to teraz pamietac wiec moze Marian to przedstawi - on byl mniej bardzo ...
    Wiem tylko tyle ze Mizo na pewno niezle wyszedl i chyba Tygrysek

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Co do tygryska to napewno nie Ľle na tym wyszedł!!! Pierwszy raz z wami grałem i na dzieńdobry 130 zł w plecy!!! Powiem szczerze że póki wszyscy byli jeszcze w miarę trzeĽwi to szło mi nawet w miarę do godziny 11 byłem do przodu jakieś 80zł ale potem jak już wszyscy mieli nieĽle w czubach (ja niestety musiałem być trzeĽwy bo kierowca) to zaczeli tak wariować przy stole że poziom andrenaliny (w moim przypadku) był bardzo wysoki.(szkoda że byłem trzeĽwy bo może bym inaczej grał)
    Nie ma to jak przebijać z parką 9 o trzydzieści zł, na trzeĽwo ciężko tak się gra. Jeśli dobrze pamiętam a chyba najlepiej ze wszystkich to najwięcej wygrał mizo bo ok. 350zł na plusie, Ala wygrała ok. 20zł do przodu chociaż na początku przegrała 50zł ale póĽniej się odbiła, Marian odpadł w przedbiegach (coś po 3 piwku litrowym ha,ha) co do Wojtka to napewno jest na minusie bo za bardzo przejął się piciem piwka , także gra oparła się na jednym graczu który kosił wszystkich ale w sumie nie ma co się dziwić bo z taką ilością żetonów mógł sobie pozwolić na wszystko. Atmosfera bardzo fajna, tylko szkoda że Wojtek nie zna drogi do swojego domu, bo jeĽdziłem z nim z 30min po Krakowie zanim udało mu się domyślić gdzie jesteśmy he,he w domu byłem gdzieś na 5.30 ale spoko chciałem się wyspać to kurwa mać co chwilę jak nie domofon to telefon i tak w kółko myślałem że mnie szlag trafi. Chyba się troszkę rozpisałem, ogólnie było bardzo fajnie, tylko szkoda że tak głupio się naciełem na Alę i straciłem większość żetonów.
    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Sorry za komentarz, ze Tygrysek niezle na tym wyszedl, ale bylem ta tyle za bardzo ... ze moglem nie zauwazyc ze 3 razy kupowales zetony.
    Czyli podsumowujac Mizo niezle na +, Alicja lekki + a reszta to sie nie ma czym chwalic.
    Hehe wybacz za to bladzenie, ale jak wiesz bylem nie bardzo. Juz wiem co sie stalo. Skrecilismy w prawo zamiast w lewo - wydawalo mi sie ze jedziemy z drugiej strony. Nie martw sie za tydzien obiecuje sie poprawic.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Witam!
    Ja jutro z powodu drobnych problemow fiansowych nie bede mogl zagrac. Nie wiem czy ktos w ogole bedzie. Jesli tak to dajcie mi znac wtedy wezme zetony i przyjade do PARTI zebyscie mieli czym grac.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Witam!
    Tym razem zagramy juz na pewno we wtorek o godz. 19.30 PARTIA. W sprawie pytan piszcie do mnie.
    Pozdrawiam - Wojtek

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Tym razem frekwencja we wtorkowym pot limit w PARTI byla wzorowa. Az 8 graczy wiec sprawa sie ladnie rozwija.
    To co mi sie w tym lokalu oprucz obslugi najbardziej podoba to to ze jest czynny do ostatniego klienta (nie dluzej jednak niz do 6 rano).
    Jak zwykle klimat byl niezly, co tydzien jacys nowi gracze. Tym razem zawitali Czorny, Faya, Zbyszek.
    Teraz jesli chodzi o wynik gry (pula byla bardzo duza). Masa wkupien.
    Wiec dzielimy to na 2 fazy kiedy to gralismy w osemke do jakiejs ok. 1 jesli sie nie myle.
    1. Zbyszek (bardzo duzo na +)
    2. Marian (nie pamietam ile mial na koniec pierwszej gry)
    3. Ala (na symbolicznym +1)
    reszta na minusie:
    4. Phil i Faya (mniej wiecej po rowno)
    5. Wojtek
    6. Mizo
    7. Czorny

    Ale pozniej sprawy sie pozmienialy jak zostalismy w trojke: Wojtek, Marian, Mizo

    Ostatecznie:
    1. Vojtek (bardzo duzy +)
    2. Marian (symboliczny + - ale pobil Ale)
    3. Mizo (na minusie)

    Haslo dnia : Marian "Nie wazne ile se podbijesz. I tak Cie sprawdze"

    I to by bylo na tyle. Zapraszam za tydzien na kolejna partie w PARTI.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    W dniu dzisiejszym gra sie nie odbedzie. Wiekszosc graczy woli zagrac w czwartek lub piatek. Wtedy wiekszosc moze grac do rana.
    Jak termin zostanie ustalony to napisze to na forum od razu. Jak cos to piszcie na forum kto by byl i w jakich godzinach najbardziej mu pasuje.
    Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    dzis czyli piatek ok. 20 w PARTI gramy PL holdem. Zapraszam