Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    "I can dodge bullets, baby"

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    To co mysle o tym turnieju:

    1. Szkoda ze Mike wygral... jak dla mnie koles jest zwyczajnie glupi, a do tego wcale nie gra jakos nadzwyczajnie.
    2. Szacun dla Phila...
    3. Danneman jakos stracil poczucie humoru... o ile w main event pelno bylo jego gromkiego smiechu, tutaj, wyraznie sie denerwowal
    4. Fajne czerwone stoliki

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    tak apropos turnieju... Pewnie to niemozliwe ale moze... ktos wie co to za numer leci jako "main theme" w tournament of champions? Stawiam piwo jak ktos zna wykonawce albo ma mp3ke z tym

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    To co mysle o tym turnieju:

    1. Szkoda ze Mike wygral... jak dla mnie koles jest zwyczajnie glupi, a do tego wcale nie gra jakos nadzwyczajnie.
    2. Szacun dla Phila...
    3. Danneman jakos stracil poczucie humoru... o ile w main event pelno bylo jego gromkiego smiechu, tutaj, wyraznie sie denerwowal
    4. Fajne czerwone stoliki
    1 - też odniosłem takie wrażenie (no głupi to on może nie jest), parę razy szczęśliwie łapał, ale parę blefów zapuścił

    2 - j.w.

    3 - i te obrażanie Philla, chociaż prezent mu fajny zmajstrował

    4 - walnij się na Bodog, czerwonych stolików jest tam bez liku

    ps. wg mnie - najlepsza scena - Mike dostaje Asy, ogląda je (gadając z Philem) i mówi - 'raising in the dark' - rozwaliło mnie to - trzeba mu przyznać, fajnie się go ogląda, co by było jakby same dannemany siedziały??? :shock:

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Glupi nie jest ale jest przecpanym aroganckim bucem jak dla mnie. Z poczatku wydawalo mi sie to zabawne co wyczynial w 2004 roku, wywiad dla CardPlayera tez byl niezly, ale z biegiem czasu zaczely mnie irytowac te ciagle prostackie wrzutki i ciagle narzekanie jakimi to oslami wszyscy sa, a juz dobil mnie konkretnie w tych relacjach audio z five diamond i caribbean adventure. Przyznac mu jednak trzeba ze umie grac. Chyba dobre leki teraz dostaje :P.


    A co do samej relacji to WSOP nie dorasta do piet tym robionym przez Lipscomba do WPT. Ile razy mozna ogladac te alliny pre-flop :/. Juz sie nie moge doczekac 4 serii WPT

    Czuwaj ! :P

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez 2rock

    A co do samej relacji to WSOP nie dorasta do piet tym robionym przez Lipscomba do WPT. Ile razy mozna ogladac te alliny pre-flop :/. Juz sie nie moge doczekac 4 serii WPT

    Czuwaj ! :P
    no właśnie, ten turniej to jedyny jaki chciało mi się ściągnąć, bardzo mi się spodobał, jeśli WPT jest tak dobry to skąd go wziąć, masz jakieś szybkie torrenty na myśli? skąd najlepiej zassać? TIA

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    wszystko sciaalem z piratebay.org... szukalem pliku z cala seria i sciagalem po 1 odcinku. Szlo jak krew z nosa ale po miesiacu wreszcie sie doczekalem np http://thepiratebay.org/details.php?id=3334681

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    2rock to o przecpanym bucu dotyczylo Helmutha czy Matusow? Co do tego ze WPT jest duzo lepsze od WSOP to sie w pelni zgadzam Ktos wie kiedy pojawi sie 4 sezon?

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    matusowa oczywiscie )

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a to sie niezgodze bo dla mnie Helmuth jest bucem (moze nieprzecpanym ale bucem) i to nie matusow narzeka jakimi oslami wszyscy sa tylko wlasnie Helmuth. co chwile komentarze jak beznadziejnie ktos zagral itp itd