Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    prawie zawsze, w statsach mam 18% wejść na flop. Dzięki za odpowiedzi

    Co do kradzieży blindów to fakt są (blindy) dla mnie wysokie i o to mi chodzi Coś w tym złego? Motywuje mnie to do uważnej gry.

    Możecie mnie zapisywać do lotów, czy tam jeszcze gdzie chcecie

    Byle byście ze mną cały czas rozmawiali

    Pozdrawiam


    PS: Jeżeli będziecie dalej pisać, że granie z rollem 6xBB to szaleństwo, specjalnie dla Was wpłacę więcej kasy :P

    pozdro
    Borys

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Stary jak dla mnie możesz nawet brać całym rollem na jeden stolik, szczerze mówiąc ani mnie to ziębi ani grzeje

    Pytasz więc odpowiadam, BM to nie jest do końca zdefiniowane pojęcie, bo zależy od cżłowieka, zresztą tak jak wspominałem, spłukanie się niekoniecznie musi być tylko złe, pod warunkiem, ze wyciąga się z tego wnioski.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Malroy Zobacz posta
    PS: Jeżeli będziecie dalej pisać, że granie z rollem 6xBB to szaleństwo, specjalnie dla Was wpłacę więcej kasy :P
    My krytykujemy granie z rollem 6BI A 6BB... o kurwa - to musi być niezły hardcore To już wiecie dlaczego blindy są dla niego takie ważne (i ich steal)

    Tak na serio to rozumiem że sie pomyliłeś

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    no raczej

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    prawda jest taka że jak nie stosuje się BM to pewnie z 98% graczy ma ogromną szansę się spłukać w pierwszych kilku miesiącach...

    jak będziesz miał fuksa będziesz w tych dwóch %

    nikt nie wymyślił BM po to, żeby ktoś się dłużej męczył na niskich stawkach tylko po to, żeby wygrywający gracz miał małe szanse na spłukanie się i mógł zmieniać stawki, rozwijać się i iść w górę niezależnie od krótkich swingów

    Ty przegrasz powiedzmy 5 razy AA alliny preflop jednego dnia (co nie jest tak mało prawdopodobne) i jesteś w dupie.

    niestety były już tutaj dziesiątki ludzi z podobnymi teoriami jak Ty. Część z nich nauczyła się na swoich błędach bo również nie chciała słuchać innych a część zakończyła swoją przygodę z pokerem po pierwszym większym downswingu który zawsze jest pierwszym testem kto się nadaje do pokera

    tak czy inaczej GL

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    dzięki za rozsądną odpowiedź.

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Jeżeli uważasz jego odpowiedź za "rozsądną" to przeczysz sam sobie, a raczej przyznajesz, że grasz NIEROZSĄDNIE Pozdrawiam i życzę sukcesów na stołach

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    no prawda, dlatego przekonaliście mnie do zmiany gry


    walczę teraz z konfiguracją PT3 na PokerStars, może ktoś pomóc?

    Byłbym niezmiernie wdzięczny.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    jak dla mnie, to równie dobrze mozesz sobie pograc w ruletke w jakims kasynie online, po prostu zaoszczedzisz czasu.

    Nie po to wymyślono BM, żeby komuś dokuczyć czy zrobić na złość. Przy graniu cashy 6bi to np. dla mnie standardowe dzienne odchylenia.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Sorry za małego oftopa, ale ten wątek przypomina mi:
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=8444