Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Wątek: Mansion Poker

  1. #21
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    wie ktos jaki jest bonus code do 100$ deposit bonus???

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    ja nie wpisywalem nic i mam go
    na 90% nie ma zadnego kodu ale wejdz na jakies bonuswhores i zobacz

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ja sie zarejestrowalem wlasnie przez VPP, zeby otrzymac kolejne punkty. ale widze ze w mansion sa az 3 duze bonusy za kolejne 3 depozyty, wiec mam pytanie o te bonusy.
    1.czy latwo jest je wyrobic?
    2.czy trzeba byc w rozdaniu zeby gromadzic punkty czy wystarczy dostac karty na stole, tak jak w ongame i full tilt.
    3.jak traffic na stawkach nl100 i nl200 i poziom?

  4. #24
    Jak długo czeka się na wypłatę z tego roomu na neteller?

    pozdr

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Do 24h. jednak jeżeli zlecisz wypłatę przed 15.00 to do 2 godzin powinieneś mieć...

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nikomu sie nie chce odpowiedziec na moje pytania??

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    werebel weldug mnie to nie latwo na kazdego dolara musisz miec 6 puktow z rozdania gdzie rake masz 3$ dostajesz 1 punkt gdy rake ponizej 0,5$ nie dostajesz nic a potem wiesz 0,25 0,50 0,75 punkta

    Wiec chyba zadna rewelacja a reszty pytan nie znam odpowiedzi

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    ja sie zarejestrowalem wlasnie przez VPP, zeby otrzymac kolejne punkty. ale widze ze w mansion sa az 3 duze bonusy za kolejne 3 depozyty, wiec mam pytanie o te bonusy.
    1.czy latwo jest je wyrobic?
    2.czy trzeba byc w rozdaniu zeby gromadzic punkty czy wystarczy dostac karty na stole, tak jak w ongame i full tilt.
    3.jak traffic na stawkach nl100 i nl200 i poziom?
    1. Na Twoich stawkach zleci - nie pamiętam dokładnie - ale przy 2 stołach NL50, 2-3 h na każde 10$ bonusa

    2. Nie wiem

    3. Nie wiem, nl50 sporo wariatów, którycm dziwnie dochdzi Mi generalnie soft nie podpasił i się zawinąłem -powodzenia.

    pozdr

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dzieki za info, BTW slyszalem ze tam jakies cyrki robia z wyplatami i trzeba mase skanow wysylac itd itp... tak przynajmniej pisali na 2+2, a od ciebie tez to chcieli?
    ja generalnie nie wiem czy chce tam wyrabiac bonusa, czy tylko trasznac kolejne punkty do VPP, bo jeszcze troche mi brakuje zeby sobie fajny prezent sprawic

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Kiedyś zastanawaiłem się nad Mansion, ale przeczytałem sporo niepochlebnych opinii na ich temat (chodziło właśnie o wypłaty) i postanowiłem sobie odpuścić. IMO nie ma co zawracać sobie dupy jakimiś dziwnymi pokerowniami które mają jakieś dziwne wymagania.

    jdx