Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90
  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czyli innymi słowy - faworyzowani sa tylko i wyłącznie grający turnieje po 100 zł, a ci co wolą te po 200 zł to sobie moga tylko pogadać... No super!

    Poza tym nie wiem co ma Maciek z PS do struktury wypłat w kasynie...

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    4
    Nie masz racji Jacku. Po prostu podwojenie liczby puntów w turniejach za 220 pln spowodwałoby bardzo duży spadek liczby graczy albo brak zainteresowania w turniejach 110pln, które pozwalają młodym graczom zaistnieć. Jeżeli chodzi o promocję pokera w Polsce i szukanie nowych talentów wydaje mi się, że nie byłoby to na plus. Dla starych wyjadaczy takich jak Ty są droższe turnieje, chociażby 550, gdzie są dodane dwie wejściówki do supersatelity a liczba graczy będzie znacznie mniejsza. Pozdrawiam, Marcin486

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez JacekSoplica Zobacz posta
    Coś jak nie masz 200 pln na wpisowe się nie liczysz. No nie wiem czy tędy droga? Albo po prostu nie podoba mi się sposób w jaki to napisałeś.
    Chyba po prostu nie podoba Ci się sposób. Wystarczy przeczytać ostatnie zdanie tej mojej wypowiedzi - jest najważniejsze.

  4. #24
    Wiem, że się powtarzam ale do tej pory nie ma odpowiedzi na pytanie czy będą satelity do turniejów sobotnich i Grand Prix. Coś wiadomo w tej sprawie ?

    Chodzi mi o satelity online na PokerStars.

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Marcin, po co więc robić te turnieje za 200 zł, jak na nie w zasadzie nikt ostatnio nie przychodzi??? Byłem ze 3 razy w Hyatcie i odchodziłem z kwitkiem...

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez grodzioflic Zobacz posta
    Wiem, że się powtarzam ale do tej pory nie ma odpowiedzi na pytanie czy będą satelity do turniejów sobotnich i Grand Prix. Coś wiadomo w tej sprawie ?

    Chodzi mi o satelity online na PokerStars.
    Witam, satelity online będą organizowane tylko do turniejów Grand Prix.

    Do pierwszego Grand Prix, który odbędzie się 22 sierpnia, satelity będą dostępne od 31 lipca przez 3 weekendy, piątek-niedziela (8r, 5r, 8rebuy).

    pozdrawiam
    Kamila

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Marcin, po co więc robić te turnieje za 200 zł, jak na nie w zasadzie nikt ostatnio nie przychodzi??? Byłem ze 3 razy w Hyatcie i odchodziłem z kwitkiem...
    Z czysto teoretycznego punktu widzenia zgadzam sie z JD gdyz promocja promocją ale skoro sa turnieje za 200 i za 100 to gracze jednego niepowinni byc faworyzowani.. a tak sie dzieje bo rozumiem ze zwyciezca drozszego turnieju zarabia pol pktow do rankingu, w stosunku do zwyciezcy tanszego turka..
    Poza tym stwierdzenie ze latwiej wygrac w 17 osob niz w 37 nie zawsze jest zgodne z prawda..
    GEneralnie mnoznik drozszego turniej powinien sie miescic w przedziale 1,5-1,8 a 1,2 to skandal... w koncu w europejskich tabelach chyba tez wiecej pktow ma zwyciezca turnieju za 2k euro niz takiego za 500.. a w pierwszym gra np 80 osob a w drugim 120...

    generalnie popieram prosbe JD o zwiekszenie mnoznika. Mimo ze pewnie niebede stalym gosciem..

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    138
    Cytat Zamieszczone przez Marcin486 Zobacz posta
    Nie masz racji Jacku. Po prostu podwojenie liczby puntów w turniejach za 220 pln spowodwałoby bardzo duży spadek liczby graczy albo brak zainteresowania w turniejach 110pln, które pozwalają młodym graczom zaistnieć.
    wedlug mnie to jest kompletna bzdura, ci co przychodza na "setki" i tak beda przychodzic a podniesienie mnoznika w turniejach za 200 zmobilizuje ich do przychodzenia rowniez na turnieje za 200. gracze nie beda mogli pozwolic sobie na to zeby olewac "dwusetki" przez co znacznie zaostrzy sie rywalizacja.
    co do struktury wyplat to dla mnie jest ok, ja i tak przychodze na turniej tylko po to zeby go wygrac a w najgorszym przypadku by dojsc do HU a ile kasy sie dostanie za 4, 7 czy 15 miejsce jest zupelnie nieistotne

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez haloon Zobacz posta
    wedlug mnie to jest kompletna bzdura, ci co przychodza na "setki" i tak beda przychodzic a podniesienie mnoznika w turniejach za 200 zmobilizuje ich do przychodzenia rowniez na turnieje za 200. gracze nie beda mogli pozwolic sobie na to zeby olewac "dwusetki" przez co znacznie zaostrzy sie rywalizacja.
    +1 jeden glos ode mnie za zwiekszeniem mnoznika turnieju za 200 !

  10. #30
    Marcin widzę o tym jeszcze nie wspomniał,
    z nieoficjalnych źródeł wiem, że struktura sobotnich turniejów SL BI 500zł jest naprawdę deep

    10k żetonów i 40 min. blindy!

    pzdr