Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Wątek: milionerzy

  1. #21
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    heheh 10/10 AArtino

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Słaby pomysł aby odkopywać ten program, te same studio, ten sam prowadzący, nic się od x lat nie zmieniło.

    Trochę nietematycznie ale za pół roku ma się pojawić Agent i tą powtórkę uwazam za udaną

    I jeszcze jedno. Ładny avatar Mosznik.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    To znaczy, ze jak trafia Ci sie AA na KK, to tez nie zasluzyles na tego pota?

    Ja tam jej dobrze zycze, niech wygra!!
    jak soft jest podrasowany to nie, a uwazam ze cos tam majstrowali przy losowaniu pytan

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a ja trafiłem wczoraj AA na KK i odpadłem na tym więc trochę dupny przykład :P rozumiem jeszcze, że jak trafia Ci się nuts na flopie byłoby lepszym przykładem :P

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Dlaczego zły przykład, ona tez nie miala nutsa, musiała odpowiedziec. Mozna przyjac ze 20% uczestnikow nie doszloby tak daleko

    Poza tym nie twierdze, ze nie miala prostych pytan, tylko ze sie jej nalezy. Zadzwonila, dostala sie do studia, wygrala etap eliminacji i prawidlowo odpoweidziala na wszystkie pytania. Ciezka robota to raczej nie byla, farta troche miala, ale nalezy sie jej jak nic.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No pytania były łatwe ale też nie każdy wie kto grał Batmana, albo nie każdy by zadzwonił do kogoś znajomego (o ileby miał jeszcze koło ) kto bymu powiedział że ten piłkarz o stu imionach to KAKA

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ok wszystko to prawda... wiadomo, że słowo proste czy trudne jest bardzo relatywne i zależy od punktu siedzenia... ale spojrzyjmy obiektywnie, że po prostu były to relatwynie łatwe pytania w porównaniu do wcześniejszych odcinków...

    powiem szczerze, że w poprzednich edycjach bardzo kibicowałem tym, którzy oglądali pytanie za milion, ale tutaj jakoś mam raczej niesmak niż chęć kibicowania...

    Jeszcze jedno gdyby tak wszystko było różowo to by nie wywołało wszędzie podobnych emocji czyż nie ?? jakoś nie pamiętam by kiedyś takie coś było jak ludzie wysoko dochodzili. Podawany nawet z wczesniejszego odcinka przykład tej pani, która wg mnie była super i bardzo jej kibicowałem, a jej... no cóż... nie oszukujmy się nawet wykorzystując 3 koła ratunkowe 90% z ludzi o jakiejś przeciętnej inteligencji doszłoby w to miejsce gdzie ona... a to już raczej nie jest zwyczajne

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    ale też nie każdy wie kto grał Batmana

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    j.w.