Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    nie co ty, to byla moja osobiste spostrzezenie, uwazam, ze bardziej przejrzyscie jest w jednym poscie, ale jak wolisz pzdr
    btw ja tez wole PO, ale chyba przyjdzie czas niedlugo przerzucic sie na PT3...

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Jak w PO dowiedzieć sie ile faktycznie grało sie godzin w miesiacu. Normalnie pokazuje stoliko godziny. Gdzie jest taka opcja?

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    hey, wie ktoś dlaczee\go wygrany sit na ps traktowany jest jako przegrany, ROI wyświetla się jako -100%?

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Czy wie ktoś lub ma podobny problem że pod Vistą po ostatnim update do wersji 2,42 PO nie wyświetla statystyk na PS ? W oknie zlicza statsy ale nie narzuca ich na stół ...
    Pozdro

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja mam podobny problem,czy wie ktos czemu moze nie wyswietlac mi zadnych statystyk na stole na FTP,i wogole jak by nie wykrywal PO 2.42 na FTP,na innych roomach wszystko dzialalo bez problemu

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  8. #28
    ja tez mam ten problem w ipoker zaldowalem jakas historie i z nia jest wszystko w porzadku,problemy zaczynaja sie jak startuje live tracker zarowno na mini viev i na normal stoly same przeskakuja co 1 sek nawet jak ja nie mam akcji live tracker nie dziala nic nie wyswietla ani oddsow ani statow przeciwnkiow,probwalem zmienic na mysql ale tez nie pomoglo wie ktos co zrobic