Zobacz wyniki ankiety: Jaka data turnieju w Katowicach najbardziej Ci odpowiada?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 20 lutego 2005 r.

    9 40.91%
  • 27 lutego 2005 r.

    7 31.82%
  • 6 marca 2005 r.

    1 4.55%
  • wszystkie powyższe daty mi pasują

    4 18.18%
  • nie mam zdania

    1 4.55%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    call chief marian and ask..

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Goral ja jestem takim przypadkiem, 27 jednak bardziej mi pasuje a glosowalem na 20

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez VITORIO
    Goral ja jestem takim przypadkiem, 27 jednak bardziej mi pasuje a glosowalem na 20
    No to liczac Pinia i Vitoria mamy juz wynik 7 za 20 i 9 za 27...

    Marian, Palo...?

    Pozdrawiam,

    Goral

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ja głosowałem za 20, bo 27 mi nie pasuje.

    Pozdrawiam,

    Warsaw

    PS. Ale może jakimś cudem 27 bym dał radę, chociaż będę musiał zrezygnować ze szkoły, którą mam raz w miesiącu. Z drugiej strony, jak zmienimy na 27, to zaraz odezwą się osoby, które nie mogą być 27 i co wtedy?

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    edukacja na pierwszym miejscu...zawsze

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Dlatego zaproponowalem ankiete gdzie wyraznie zobaczymy ilu osobom nie pasi.

    Jasne jest to, ze nie da sie tego wywazyc, bo np. kilka osob powie ze im nie pasuje ale i tak przyjda a sa takie osoby (jak ja) ktorym jedna z dat nie pasuje i nie bedzie ich na pewno (ale moga byc w mniejszosci).

    Pozostaje jeszcze 6 marzec... ale wtedy to juz powinnismy sie przygotowywac na nastepny turniej... (Warszawa? Nora?)

    Nie chce na nikogo naciskac wiec jak bedzie 20 to ja to uszanuje i po prostu sie nie pojawie

    Pozdrawiam,

    Goral

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Arek
    edukacja na pierwszym miejscu...zawsze
    Arek moze sie w koncu zarejestrujesz co?

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    A to jest moj setny post! :P

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!


    Rozwiązanie, które zaproponował powyżej Góral, uważam za dobry pomysł. Zresztą jakiś czas temu w tymże temacie przedstawiłem identyczną sugestię. Tak więc przypomnę swój głos w tej sprawie:

    C obie daty ok

    Korzystając z okazjii, przychylam się do dat: 27 luty i 6 marca. Jeśli chodzi o 6 marca, to jak dotąd nie widać ani nie słychać osób, którym ten termin całkowicie nie odpowiada. Moim zdaniem jest on o tyle dogodny, iż jest to wyraĽnie po okresie ferii i zimowych wyjazdów, na przykład na narty. Poza tym, było by naprawdę sporo czasu aby każdy mógł z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwowac sobie czas na turniej. Skoro tak długo czekamy, to tydzień czy dwa póĽniej, z tym większą ochotą byśmy zagrali. Natomiast nie ma chyba powodów martwić się o brak czasu na zorganizowanie kolejnego turnieju, gdyż w stolicy wszystko zdaje się być na dobrej drodze i na przykład druga niedziela kwietnia nie powinna tam być problemem.


    Wracając do tematu, wiem iż Skaand również na pewno nie będzie mógł zagrać 20 lutego, o czym zresztą wspominał w pokrewnym temacie. Natomiast, tak samo jak Góral, zagrałby 27 lutego. Wobec tego w przypadku 20 lutego mamy już dwóch wielkich nieobecnych. Pinio, Biru, ja oraz jeszcze jeden nowy gracz wolimy grać 27 niż 20. Dochodzi Blacha i Palo, którzy zadeklarowali, iż wszystkie zaproponowane terminy Im odpowiadają. Jeśli chodzi o osoby, którym nie pasuje 27 luty, dotychczas wypowiedział się tylko Warsaw, który zresztą jak na razie nie wykluczył, iż pogodzi się z absencją w szkole. Zachęcam do autoryzowania Swoich ankietowych głosów.



    Pozdrawiam!



    MICHAŁ

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja tam specjalnie 'twardogłowy' nie jestem, choć przyznam, że nie lubię zmieniać ustaleń. W tym przypadku jednak jeszcze oficjalnie żadnej informacji na stronie nie podałem, więc mamy jeszcze pole manewru. Mi osobiście wszystkie daty pasują, 20 wybrałem wcześniej, nie ukrywam jednym z decydujących czynników były wyniki ankiety. Teraz jak widać sytuacja trochę się zmieniła na korzyść terminu 27.II.

    Ponieważ organizacją turnieju zajmuje się ekipa w Katowicach, a z tego co wiem, okazało się, że 20-ty przestał im pasować (nie tylko Wiktorowi) to głupio by było jakby organizowali turniej w terminie dla siebie niedogodnym. Także może przełożymy na 27-ego jednak. W każdym bądĽ razie, jutro w Morganie mają zapaść ostateczne ustalenia i w czwartek już mam nadzieję ogłoszę oficjalnie info na stronie.

    Drugiej ankiety nie chcę robić, bo znowu będą dylematy. Zdajmy się na ekipę Katowicką. Ale wszelkie głosy w stylu powyższych (że ktoś zmienił zdanie, albo, że jednak 27 odpada) proszę zamieszczać, może to jeszcze bardziej naświetli nam obraz.