Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    pech

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Dosc ciezka do rozegrania reka -JJ.

    Turniej,mam 3k,srednio 1,5k .. blindy 25/50 podbicie 6xbb przed flopem,ja call(mam JJ) za mna gosc call. Flopa ogladamy we 3.

    Flop 963 ...gosc daje all-ina za ponad 3k. Jestem prawie pewien za ma cos mocniejszego niz moje JJ ...ale nie dam rady zrzucic call,gosc za mna fold.

    mial QQ nic mi nie doszlo. =oczywiscie odpadam z turnieju

    Moim zdaniem nie mialem wyjscia i bylem skazany na porazke,nie wyobrazam sobie innego rozegrania tej reki w takiej sytuacji.Zarówno przed jak i po flopie...mogl przeciez mieć AKs lub TT,moim zdaniem zwykly turniejowy pech

    taka mala refleksja

    edit: o cholera drugi raz to samo..tylk ze ring games..mialem QQ gosc AA flop niski i poszly all-iny ...2x w ciagu kilkunastu minut to za duzo... :roll:

    edit: nie moj dzien 3 buy-in w ciagu kilku minut..cos nie tak.
    a swoja droga ...gralem wlasnie z kolesiem co na NL 50 w tej chwili ma 493 sam mu 2 buy-iny oddalem...ale ma dzisiaj farta;/

    pozdro

  3. #23
    j.w ręka JJ

    Sit$Go 5$

    Na stole z 10 zostało 6 graczy - blinda 100. Jestem na shortstacku ok. 900
    Ja na D. Gracze przedemną Fold. Ja ( z JJ ) raise 3BB. SB i BB wchodzą. Na stole 9, 7s i 4 s. SB check, BB bet 100. Jestem bardzo przekonany że to semi-bluff lub para 9.
    Może głupota ale daje All Inn. ( 6BB) gość z BB ma na koncie 1k. Daje call. Pokazuje 10s , 5 s. river dał mu flusha.Prosze o opinie- mój zły raise ?

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Będąc na shortstacku z JJ na ręce to ja bym dał all-ina przed flopem. Może wtedy kolega z 10,5 by nie zagrał.

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez wiechu.s
    j.w ręka JJ

    Sit$Go 5$

    Na stole z 10 zostało 6 graczy - blinda 100. Jestem na shortstacku ok. 900
    Ja na D. Gracze przedemną Fold. Ja ( z JJ ) raise 3BB. SB i BB wchodzą. Na stole 9, 7s i 4 s. SB check, BB bet 100. Jestem bardzo przekonany że to semi-bluff lub para 9.
    Może głupota ale daje All Inn. ( 6BB) gość z BB ma na koncie 1k. Daje call. Pokazuje 10s , 5 s. river dał mu flusha.Prosze o opinie- mój zły raise ?
    Dobrze zagrałeś, ja mzoe bym zagrał 4bb przed flopem ale to szczegół, po Twoim all inie pula była 1600 (3x 300 przed flopem, 100 jego i 600 Twoje), on musiał wrzucić 500 by wygrac 1600 czyli pot odds 3,2-1. Zakładając że mial sznase tylko na kolor(jakeigos runner runner strita lub 2 pary pomine) to mial 9 outsów (chyba ze Ty miałes Js to 8) to około 3,0 dokładając do tego te runner runnery to mniej wiecej jego call był odpowiedni.
    czyli ani Twój bład ani jego, po prostu pech

    Soprano

  6. #26
    na pocieszenie : prawdziwy pech )
    http://www.pokerhand.org/index.php?page=view&hand=1799

    (jak bylo na forum juz to sorry

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Cytat Zamieszczone przez wiechu.s
    j.w ręka JJ

    Sit$Go 5$

    Na stole z 10 zostało 6 graczy - blinda 100. Jestem na shortstacku ok. 900
    Ja na D. Gracze przedemną Fold. Ja ( z JJ ) raise 3BB. SB i BB wchodzą. Na stole 9, 7s i 4 s. SB check, BB bet 100. Jestem bardzo przekonany że to semi-bluff lub para 9.
    Może głupota ale daje All Inn. ( 6BB) gość z BB ma na koncie 1k. Daje call. Pokazuje 10s , 5 s. river dał mu flusha.Prosze o opinie- mój zły raise ?
    Zasada njest taka jak masz mniej niz 10bb to all in,bo przeciez jak podbijesz z jj 3xbb to zostaje ci 600,teraz powiedzmy ze ktos cie raisuje,i co zlozysz JJ???!!! nie sadze.Wiec lepiej poddac go trudnej decyzji.Nastepna zaleta tej zagrywki jest to ze z czasem goscie moga cie zaczac sprawdzac z shitem typu np k4,A2-i wtedy grajac stosunkowo dobre reki masz przewage.

  8. #28
    Ale przy foldzie obu graczy mam tylko na +1.5BB a więc mało - jesli patrzeć na moje chipsy i pozycję niewiele mi to daje. All in za 1k aby ukraść blindy w wysokosci 150 to trochę ryzykowne.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    To nie jest all-in, żeby ukraść blindy. To jest all-in żeby podwoić.

    ...IMO :wink:

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Lol wiechu widze ze nie czaisz masz 1,5bb fakt na 1 zagraniu a tu wchodza w role tony rozdan po ktorych osiagniesz profit.
    Jesli jeden z tych graczy jest extreme tight i wejdzie tylko z 10% najl;epszych rak ,to latwo mozna obliczyc ze to zagranie np ze sb bedzie skuteczne w 90% czyli np na 100 rozdan to jest 90x1,5bb =135bb czyli w tym przypadku 135x100=13500 chipsow,teraz jesli akurat trafisz na te 10% rak to przegrasz 10x900(twoj stack)=9000(i od tego trzeba jeszcze odliczyc te ilosc chipsow ktore wygramy,z gorsza reka) 13500>9000-to co wygramy z gorsza reka.
    Ogolny profit racjonalnie bedzie wiekszy jesli twoj przeciwnik jest bardziej tight,a mniejszy gdy loos.
    W koncowej fazie sng trzeba podejmowac ryzyko zeby moc go wygrac,
    inaczej zjedza cie blindy albo agresywni gracze,zwlaszcza ze jak widac ten play przynosi zyski nawet z najbardziej loos graczami,w najgorszym przypadku(tu najgorszy przypadek jest wtedy gdy przeciwnik tez uzywa tej strategi)dzielicie sie blindami,ale to tez zysk.