Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Co do tych nowych graczy to Ci Doli nie pomogę, ale co do hasła to zdecydowanie co tydzień nowe!!!!! Zawsze z zaciekawieniem wyczekiwałem czym nas zaskoczysz, także postuluję zawsze nowe hasło. Proponuję też zebyś w opisie turnieju zamiast hasła kawę na ławę dawał linka do forum.
    Tyle z mojej strony w tym temacie.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Polski to, wbrew pozorom, Polka mieszkająca w Paryżu, Viola, i ma się pojawiać co tydzień. Natomiast def_eye (czy jakoś tak) mimo, że w nawiasie ma wpisane (Warsaw), to odezwał się (po polsku) tylko raz pt "No to mnie kolego wkurwiłeś", kiedy Kirek miał kolor z Asem, a on bodajże z damą. Więc pozostaje zagadką.

    Podanie linka do forum jest niezłym pomysłem, może ktoś taki jak ta nowa dwójka dołączy w ten sposób do naszego towarzystwa..

    Pzdr

    Warsaw

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dzisiaj już troszkę składniej myślę :roll: więc dodam kilka uwag.
    Pierwsza najważniejsza to podziękowania dla DaWarsaw
    Gdy została nas trójka miałem nieoczekiwaną wizytę i musiałem przerwać grę na jakiś czas. Po powrocie do stolika okazało się że jest nas już tylko dwóch a dodatkowo DaWarsaw nie skubał moich żetonów tylko również zrobił SitOut i czekał na mój powrót.
    Druga sprawa to korekta pierwszego wpisu:
    Słązakom = Ślązakom
    No i trzecia: Przy stoliku siedziała kobieta a ja w rozmowie z jakimś obserwatorem gadałem coś o dużych cyckach . Mam nadzieję że nie znięchęcę tym Violi do uczestnictwa w naszych turniejach.

  4. #24
    Gratulacje Kirek, nie sądziłem, że przy takiej różnicy w końcówce masz jakieś szanse na wygranie tego!

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    postanowilem sie poddac dobrowolnie eksperymentowi. Widze ze od jakiegos trapi kirka problem wpywu % na wyniki w pokerze. Tak wiec postanowilem dzis dobrowolnie zbadac problem o wynikach nie o mieszkam powiadomic

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Dzisiaj grala nas tylko 5,do tego ja dosc mocno spozniony,ale jak sie okazalo nie przeszkodzilo to w koncowym wyniku
    nasze miejsca:
    1.skaand
    2.Marian
    3.Kirek
    4.DaWarsaw
    5.Piotr757

    Pojawil sie nowy gracz Piotr757,do tego odbyl sie tradycyjny rytual w naszych turniejach (Kirek chyba sie domysla o co chodzi :P ).
    jest nadzieja ze moze juz za tydzien akcja rozlozy sie na 2 stoliki....
    pozdr.all

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W czasie niedzialania forum zagralismy czwartkowy turniej w skladzie bodajze 6 osobowym, ktory skonczyl sie tak:

    1. Natina!
    2. Doli
    3. Viper_x
    4. Piotr757
    5. Skaand
    6. Kirek

    Nie jestem pewien kolejnosci, wiec jakby cos bylo nie tak to dajcie znac.

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ale z tej Natalii leniuch To jej przywilejem i obowiązkiem było zrobienie relacji z turnieju 8) .
    Kolejność chyba jest dobra.

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    VIII turniej nie odbył się :cry:
    Tylko ja byłem zapisany a wymagane minimum to 3 graczy.
    No cóż to pewnie z powodu ćwierćfinału mistrzostw Europy :?
    Albo wszyscy stwierdzili że przyczają się przed zbliżającym się turniejem w Warszawie :P

    Ps.Mam nadzieję że, chociaż Anglia wygra (na razie jest nieĽle 1:0 :twisted: )

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    widze ze cos slabo u was z frekwencja w takim razie zapraszam w te srody do nas na zywca; kasa namacalna frekwencja zapewniona a i mecz przy okazji ogladniety...