Zobacz wyniki ankiety: Za jaką ilością miejsc w mastersie jesteście

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Sześć miejsc (6)

    3 30.00%
  • Siedem miejsc (7)

    0 0%
  • Osiem miejsc (8)

    3 30.00%
  • Dziewięć miejsc (9)

    1 10.00%
  • Dziesięć miejsc (10)

    3 30.00%
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 123
  1. #21
    czolem wszystkim, moze wam byc troche trudno mnie rozczytac ale francuzi maja porypany uklad klawiatury, generalnie jestem zawiedziony bo nie moge tu znalezc zadnego kasyna. Postanowilem nie myslec o kartach w cwasie tego wyjazdu, alz pierwsze co zobaczylem w gazecie, to reklama pokerowi internetowej tylko dlaczego nie ma normalnego kasyna???? za to na kazdym kroku sa wystawione zestawy zetonow ale takich jak nasze wiec bez rewelacji.

    Jest piekna pogoda jak na luty az sie przeziebilem i zdycham, francuzki sa takie sobie ale jak juz sie trafi jakas ladna, to czlowiek az piesc zagryza i zastranawia sie co tu robi ze swoja dziewczyna czllllowieku man...

    erszte opowiem po powrocie, pozdrawiam wszystkich, udanych rozdan

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    2a tyg bez pokera..., zapomnisz jak sie gra byku
    udanego wyjazdu!

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Przepraszam za opóźnienie, ale w związku z remontem w domu nie miałem neta przez kilka dni... A więc do rzeczy.

    W pierwszym turnieju z serii Pruszkowska Liga Small Stakes - sezon 2 wzięło udział 8 zawodników. Pula turnieju wyniosła 240 zeta. Do mastersa poszło 80 zeta. Dwa miejsca płatne.

    Klasyfikacja turnieju:

    1. Marea 14 punktów (156 zeta)
    2. Chmielu007 11 punktów (84 zeta)
    3. Dawid 8 punktów
    4. Daro 5 punktów
    5. Robak 4 punkty
    6. Kurczak 3 punkty
    7. Papryk 2 punkty
    8. Roman 1 punkt

    Gratulacje dla Marei za zajęcie pierwszego miejsca. Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i zapraszam na kolejne turnieje.

    Klasyfikacja roczna:

    1.Chmielu007 98 punktów
    2.Marea 92 punktów
    3.Strano 88 punktów
    4.Papryk 82 punktów
    5.Doctor 64 punktów
    6.PiotrSnny 58 punktów
    7.Kurczak 57 punktów
    8.Roman 56 punktów
    9.Kondziula 55 punktów
    10.Robak 40 punktów
    11.Darek 34 punktów
    12.Czarny 26 punktów
    13.Daro 24 punkty
    14.Gąsior 10 punktów
    15.Dawid 8 punktów
    16.Velux 5 punktów
    17.Tomek 4 punkty
    18.Buku 2 punkty
    19.Radek 1 punkt




    Pozdrawiam

    Chmielu007
    Ostatnio edytowane przez Chmielu007 ; 05-04-2008 o 13:26

  4. #24
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    I jeszcze jedna wzmianka a propo spóźnialskich...
    "6.Telefonicznie można zapisywać się do 16-tej (wynika to z braku zasięgu w dziupli)"

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    dziś mogę się czepiać..., ale o tym później, więc chmielu, współorganizatorze, dobrze, że dałeś mi wyższe miejsce w kwalifikacji rocznej mimo mniejszej ilości pkt, to jest oczywiste i zrozumiałe . tylko czemu Kondziula jest wyżej sklasyfikowany ;p, a tak na poważnie czy turniej masters liczy się do klasyfikacji rocznej?

    informacja dla osób biorących udział w turniejach. tak jak Chmielu napisał do 16 są możliwe zapisy tel, normalnie można się zapisać do turnieju między 16:30 a 16:50. zapisy oraz start turnieju mają określoną gadz i będziemy ich przestrzegać bez wyjątków i nie chodzi tu o to, że to jest nasze widzimisiepluszowe, tylko o to, żeby nie było potem jęczenia. regulamin jest dla wszystkich i wszystkich obowiązujuje
    Ostatnio edytowane przez roman ; 16-02-2008 o 19:45

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    to fotka przedstawiająca tylne siedzisko fiacika (powrót z turnieju pierwszego Pruszkowskiej Ligi Small Stakes sezon 2i).
    fotka co tu dużo mówić jedyna i niepowtarzalna, a czemu to pokazuje kolejne zdjęcie... "qrwa" ciśnie mi sie na usta
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez roman ; 16-02-2008 o 19:51

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    To musiało boleć. Moje kondolencje ;p

  8. #28
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Musialem zmienić klasyfikacje skoro juz sie wszystko wydalo ale nastepnym razem cicho sza. Moze sie nikt nie kapnie... ;p

  9. #29
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    205
    Cytat Zamieszczone przez roman Zobacz posta
    to fotka przedstawiająca tylne siedzisko fiacika (powrót z turnieju pierwszego Pruszkowskiej Ligi Small Stakes sezon 2i).
    fotka co tu dużo mówić jedyna i niepowtarzalna, a czemu to pokazuje kolejne zdjęcie... "qrwa" ciśnie mi sie na usta
    Bedzie Żył???

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    119
    specem w tym kierunku nie jestem, ale raczej nie. dodam jeszcze chuj go trącał, jakaś pechowa maszyna...

    skoro powstała klasyfikacja roczna, uważam, że pkt z mastersa również powinny się liczyć ;p, trochę by mi to poprawiło statystyke