Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    AAAAHAHAHAHAHHA TO MNIE ROZWALILES COOLFON!!!!

    PS (Do Mosznika): Z Coolfonem nie wygrywaj jak ma AA na reku bo tez wtedy jest sklonny cie odnalezc i odwiedzic :P

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    kiedys specjalnie jednego kolesia prowokowalem,duzo nawijalem ogolnie szczegolnie jak mi sie sfarcilo i powiem ze poskutkowalo to rewelacyjnie gosc zaczal all iny pre flop bez przerwy robic troche bylem zdziwiony ze tak dziecinnie sie daje wyprowadzic z rownowagi i mysli ze zaszpanuje tym ze szasta kasa hehe,moim zdaniem wszystkie chwyty dozwolone tak jak pisalem mozna spojrzec na to inaczej ze ten gosc co sie daje tak banalnie wyprowadzic z rownowagi to tepak bo nie potrafi sie skapnac o co biega i lapie sie w siec jak ostatni leszcz

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wczoraj mialem dobra sytuacja gosc riase ja robie reraise z AQ gosc call flop x5Q on check ja bet on call, turn A on bet ja na chatie: U hit A ? so lucky, keep fishing i robie call. river 5 on all ja call, pokazal A5 caly stol mial polew

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Moim zdaniem taki trash talking jest dopuszczalny, o ile nie przekracza pewnych granic (dwa ekstrema to np. Negreanu i Tony G). Jest różnica między irytowaniem innych graczy głupią gadką, a zwykłym chamskim zachowaniem. W internecie wpływa to trochę na innych graczy, ale IMO nie ma głębszego sensu koncentrowanie się na tym w dużej mierze, bo koniec końców liczy się sposób w jaki grasz i tym gracze będą się kierować podejmując swoje decyzje. Co innego w grze na żywo, kiedy nie tylko widzisz innych graczy, ale i słyszysz ich - pracują prawie wszystkie twoje zmysły, więc bodźce są silniejsze i tym samym większe ich oddziaływanie. Mimo to, styl gry ma największe znaczenie, a trash talk może pomóc w kluczowej decyzji, kiedy gracz decyduje się np. czy sprawdzić naszego all-ina czy nie.

    Ostatnio spodobał mi się jeden tekst - np. po trafieniu lucky rivera lubię czasami wpisać 'outplayed', co powoduje powszechne oburzenie przy stole.

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Jakiś czas temu trafił mi się na stole taki gadatliwy upierdliwiec. Dopoki mnie nie tykał było wszystko wporządku. Gdy zacząłem wygrywać przyczepił się do mnie. Teksty w stylu: idż stąd, jesteś niesympatyczny itd...
    Próbowałem go ignorować ale miałem jakiś wyjątkowo słaby nastrój, pod jego wpływem zacząłem grać nieracjonalnie i zostałem wybebeszony. Oczywiście reload i "ja Ci pokaże z kim tańczysz". Zapomniałem, że można wyłączyć opcje czatu , tylko zalepiłem kartką papieru okienko z tekstem
    .. i tak poległem

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez sztukmistrz Zobacz posta
    zalepiłem kartką papieru okienko z tekstem
    LOOOOOOOL ROTFL tego jeszcze nie było