Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    pytanie :czy wygrywa tylko 1 miejsce?

    maila juz dostalem
    Ostatnio edytowane przez pokeradass87 ; 22-09-2010 o 20:57

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    10
    Biletów na finał jest osiem. Natomiast całkowita pula 1500$ dzielona jest na maks 18 osób w zależności od cap'u.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    cap jest 200 a pierwsza tura zaczyna sie o 12 nie wiem skad karooluch ma informacje o rozpoczeciu o 13
    karol jesli masz potwierdzone informacje od erklosa napisz - ja mam inne - 1 tura 12-18:30 2 tura 19:00-01:30

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    3
    Witajcie,

    Czy ktoś wie jakie dokładnie są wygrane; ile msc jest płatnych, jaka kasa, ile wejść do finałów regionalnych itd ?

    Niestety jestem z woj mazowieckiego i zastanawiam się czy "kalkuluję" mi się jechanie na ten turniej. Wejściówkę wygrała moja żona i nie zobaczyła, że turniej jest aż w Gliwicach..

    Z góry dzięki za info

    Pozdrówki

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to ciekawe skoro kwalifikacje sa do slaskiego to jakie chciales miasto?czestochowa?blizej mazowieckiego chyba nie ma innego...
    struktura nagrod jest zalezna od ilosc osob w turnieju ale najbardziej prawdopodobna to:
    18 miejsc platnych pierwsze okolo 400$ - zreszta ktos juz wczesniej napisal wyzej

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    3
    Tak jak wspominałem grała moja żona i dopiero później się zorientowaliśmy że to śląsk.
    18 miejsc i 400$ to już miałem okazję przeczytać wcześniej - liczyłem, że coś więcej mi powiecie. Ile będzie osób to już przeciez wiadome po wczorajszej rejestracji +/- kilka osób które zrezygnują w ostatniej chwili...

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    iloscia miejsc i podzialem nagrod zajmuje sie sponsor czyli w tym przypadku FTP - ja nie mam takich informacji - ale z tego co wiem mamy max 2x100 graczy(1a 100 i 1b100)
    przyjmijmy ze 20 osob ni edojedzie mamy 160 graczy max80 przechodzi na niedziele
    pula turnieju to 1500 zielonych playmoney na soft + tickety do finalu o wartosci z tego co pamietam 322

    aha wazne info - 1 zaczyna sie o 13 (nie o 12 jak wczesniej podalem)- takze prosimy o przybycie miedzy 12 a 13 - jesli ktos mialby sie spoznic niech dzwoni do klubu lub jednego z organizatorow(mnie lub erklosa)

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    zabrze
    Posty
    33
    tak dla pewnosci - jesli wybralem turniej B, to gram w niedziele, tak?

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jesli wybrales b to oznacza ze grasz w sobote o 19:00
    b oznacza 1b
    dzien 2 niedziela o 14 to gracze ktorzy przejda tury 1a i 1b

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    krotkie podsumowanie: w mistrzostwach slaska wzielo udzial 155 graczy z calej Polski
    relacja z wynikami powinna ukazac sie wkrotce na polishrounders
    impreza bardzo udana ze wszystkimi smaczkami hold'em-owej rozgrywki

    kolejna kwalifikacja : Kraków za 2 tygodnie - sateliki na FTP powinny pokazac sie juz wkrotce
    edit: satelitki juz widze wiec zapraszam do kwalifikacji do Małopolskiej Edycji Mistrzostw Regionalnych pod patronatem FTP
    jak bede mial wiecej szczegolow wpisze tutaj i w dziale Małopolskie
    dzieki jeszcze raz wszystkim za przybycie i gratz dla zwyciezcow
    pzdr
    Tom
    Organizator