Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    ja rozumiem downswing jako "ch.jowo mi idzie", "mam same pechy, dziwne zbiegi okolicznosci". Czasem bardziej mi ciazy "downswing", w ktorym wychodze na swoje niz trace. Po prostu gram dobrze, popelniam tyle bledow co zwykle (moze sporadycznie ciut wiecej niz normalnie), a ciagle dzieje sie cos dziwnego. Sadze, ze dla gracza grajacego kilka lat trudno mowic w kategoriach rocznych, bo to co moze splatac nam poker moze sie wtedy w pale nie pomiescic, nawet jesli ma sie zacny winrate.

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    czyli zrobiles rolla na nl50 grajac na nl10...
    Wczesniej dużo grałem FR a jeszcze wczesniej też SH. W sumie jakbym nic nie wypłacał to bym miał rolla na NL200. Ale wiadomo - byłem studentem (była kasa z pokera), teraz szukam pracy, mimo to mieszkajac z rodzicami sam się utrzymuję, dokładam sie do wszystkiego, no i czasem też chcę sobie coś kupić no wiec kasa jest potrzebna. Ale mimo wszystko teraz w końcu obczaiłem jak grać przeciw tym donkom na Bossie na NL25 i buduję rolla na NL50. Jak dobrze pójdzie to w styczniu będzie pierwsza próba

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Starogard Gdański
    Posty
    8
    Skoro masz downswing na jednym roomie?czemu nie zmienisz na jakiś czas na inny?jeśli i tam ci nie idzie to wybieram następny.a jeśli i tam nie idzie to znaczy że z moją gra jest coś nie tak = przerwa analiza ,nauka na błędach.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    286
    A co pomoże zmiana pokerroomu ?? Albo ma sie downswing czyli nadszedł czas zeby pechowo troche poprzegrywać ablo cos jest nei tak z naszą gra i trzeba to poprawic.
    W innym otoczeniu szansa na to że nadal bedziemy mieli pecha jest taka sama ...

    Trzeba przeczekac i tyle Coś jak zimowanie u zwierząt: zima nadejdzie predzej czy później , bardziej mroźna lub mniej ale to , że trzeba sie do niej przygotować jest pewne Nie pozostaje nic innego jak zbieranie rybek ....

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A czemu miałby go nie wliczać? Dolar to dolar, nieważne skąd się wziął
    czy to nie jest nieuczciwe wzgledem siebie? imho przejscie na wyzszy limit musi byc efektem dobrej gry, ergo roll powinien z tej dobrej gry pochodzic. rake czy bonus natomiast to nagroda za gre jako taka a nie za dobra gre.powiedzmy ze mam rolla na NL 100 ale na NL 50 nadal jestem lekko w plecy. czy w takim wypadku przerzucasz sie na wysze stawki Trias? ew. wpada kaska z rake'u a gra na zero - idziesz wyzej?
    mysle ze optymalnie rake i bonusy traktowac jako wyplate za gre, rolla natomiast skladac z BI wygranych przy stole.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    mysle ze optymalnie rake i bonusy traktowac jako wyplate za gre, rolla natomiast skladac z BI wygranych przy stole.
    Jeśli grasz dla frajdy, to proszę bardzo. Jeśli grasz dla kasy, to jaki jest sens grania tam gdzie zarobisz mniej zamiast tam gdzie zarobisz więcej.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Nemezis25 Zobacz posta
    czy to nie jest nieuczciwe wzgledem siebie? imho przejscie na wyzszy limit musi byc efektem dobrej gry
    To swoją drogą, ale przecież nie jest to bezpośrednio związane z wielkością bankrolla. Zresztą, wystarczy, że jesteś graczem wygrywającym na niższych stawkach, poziom wyżej też pewnie będziesz zarabiał.

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Tia, a co to jest rake?

    Rake to jest oplata za gre, pobierana od puli ( chyba wszedzie po wylozeniu flopa ). Czyli zamiast 60 dolarow ktore zostaly wlozone do puli wygrywasz $57. A $3 z wygranej sa potracone, ale to wciaz wygrane pieniadze!!! A rakeback powoduje ze zamiast $3 potracaja Ci przykladowo $2 z Twojej wygranej....

    To gdzie tu oszukiwanie samego siebie? Tak tez zgadzam sie z Triasem -> co roznica skad dolar pochodzi...
    I jak Woland napisal - tu chodzi o to, zeby jak najwiecej zarabiac w jak najkrotszym czasie.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    To gdzie tu oszukiwanie samego siebie? Tak tez zgadzam sie z Triasem -> co roznica skad dolar pochodzi...
    I jak Woland napisal - tu chodzi o to, zeby jak najwiecej zarabiac w jak najkrotszym czasie.
    +1 juz wczesniej byla rozmowa o tym i takie same wnioski byly

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Tia, a co to jest rake?

    Rake to jest oplata za gre, pobierana od puli ( chyba wszedzie po wylozeniu flopa ). Czyli zamiast 60 dolarow ktore zostaly wlozone do puli wygrywasz $57. A $3 z wygranej sa potracone, ale to wciaz wygrane pieniadze!!! A rakeback powoduje ze zamiast $3 potracaja Ci przykladowo $2 z Twojej wygranej....

    To gdzie tu oszukiwanie samego siebie? Tak tez zgadzam sie z Triasem -> co roznica skad dolar pochodzi...
    I jak Woland napisal - tu chodzi o to, zeby jak najwiecej zarabiac w jak najkrotszym czasie.
    Dokładnie to samo chciałem napisać. To przecież i tak tylko część mojej kasy.