Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez sześć Zobacz posta
    co masz na myśli?
    polecają w śeci te pokerroomy
    No ja o tych pokerroomach i o sieci niewiele słyszałem. Przypuszczam, że nie tylko ja (czytaj choćby post wyżej).

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez sześć Zobacz posta
    co masz na myśli?
    polecają w śeci te pokerroomy
    A sprawdzałeś też w sieci? Matko, musiałem przeczytać to słowo pięć razy, żeby zrozumieć o co chodzi.

    Ad rem - wymaganie skanu karty jest co nieco dziwne. Może podlinkuj im w mailu wątek z jakiegoś forum, np. tego. No i nie graj u krzaków.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1
    Musisz wyrobić 30% rake od sumy wypłaty.I nie potrzebne są żadne skany.Masz support live to się dogaduj jakby co.

  4. #14
    lol, gram w poka kilka lat, myslalem ze znam wszystkie sieci, ale o czyms takim to nie slyszalem wieksze to chociaz od wpex (over 200 osob w peaku) ?

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    City of Angels
    Posty
    39
    No calkiem profesjonalnie to wyglada... jest to wlosko-braziliska siec i ok 90% graczy to wlosi ok 8-9 % to brazylijczycy i ok1% inni grecy polacy slowency i albanczycy innych nie spotkalekm
    zazwyczaj gra ok 400-500 graczy a w godzinach wieczornych w weekendy jest ok 600-700 z czego zawsze ponad 90% przy stolikach cashowych na nizszych stawkach NL10 I NL20 spokojnie mozna pograc... srednio co 2-3 rozdanie konczy sie allinem ktoregosc z gamblerow trzeba miec mocne nerwy bo wiekszosc graczy reke J5 czy 74 uwaza za dobra na allina a soft rozdaje tak ze jeszcze zazwyczaj ich utwierdza w tym przekonaniu
    Ale ogolnie fajnie sie gra....

  6. #16
    myślę, że zadam pytanie, które każdemu z tu piszących ciśnie się na palce: po kiego wała wpłacasz nie wiadomo gdzie? Mało to porządnych roomów?

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zależy co nazwiemy porządnym roomem czy siecią?może taki room w którym nie pobiera się rake? co to w ogóle za hasło - porządny? tzn bogaty?hojny? czy jaki bo sie już pogubiłem w natłoku mysli

  8. #18
    miałem na myśli taki room, z którego już komuś udało się wypłacić kasę... o miejscach, o których kolega pisze pierwsze słyszę i nigdy bym bez szerszej kwerendy złotówki tam nie wpłacił.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    od kiedy to o "porządności" roomu świadczy jedna wyplata?
    cos tu mi sie wydaje ze dla niektorych swiat zamyka sie na roomach ktore znaja a nowe małe czy mniej znane są z zalozenia be

  10. #20
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    City of Angels
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Blasco666 Zobacz posta
    myślę, że zadam pytanie, które każdemu z tu piszących ciśnie się na palce: po kiego wała wpłacasz nie wiadomo gdzie? Mało to porządnych roomów?
    Taaa to znajdz mi jakis popularny room w ktorym na 10 rozdan minimum 6 !!!! konczy sie allinem ktoregos z graczy... i wystarczy im do tego jedna para nie patrzac wogole na flopa...
    albo znajdz mi duzy znany pokerroom w ktorym jak zabetujesz o 6-7 BB to callnie cie 5-6 osob na FR.... albo jak walniesz allina za 30, 40 BB to i tak ze 2 osoby cie sprawdza z J5 i A3 ...
    popatrz na gre w tej sieci to sie przerazisz jakie niektorzy maja pomysly na dobieranie do pary...

    a wyplata jak wszedzie wplacasz 20 euro i wyplacasz i no problem... jak probujesz wyplacic przed obrotem bonusu to masz problem... ale tak jest wszedzie....