Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    trochę nie jarze -
    Czy niemiecki JD jest jakiś inny (lepszy) niż ten sprzedawany w Polsce?

    Mnie osobiście JD nie wchodzi - gustuję w szkockiej whisky.
    Ale JD jeszcze da się wypić - ale JeemBeema to nie tkne !!!
    W/g mojego smaku JD to mieszanka ScothWhisky z JeemBeemem.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a pomyślałeś, że może on chce kupić coś (nie koniecznie sam trunek może być na przykłąd gadżet), który w Polsce nie jest dostępny.

    poza tym sporo niemieckich produktów jest dużo lepsyzch niż polskie (detergenty, proszki, czekolada jak milka) powaga...

    co do tych whisky to ja też nie tykam JeemBeema bo nawet go nie znam... znam tylo Jim Beam ale nie wiem czy to o to chodziło

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Daniz, to że ty masz problemy z kumatością to akurat nic nowego... To pewnie dlatego, że walisz bimber zamiast szlachetnych trunków, bo właśnie szkocka to nic innego jak ciut ulepszony bimber...

    A dla zaspokojenia twojej ciekawości - mają masę zajebistych ciuchów z logiem JD, które chciałbym kupić...

  4. #24
    GuestJ Guest
    Jack... prosze, nie psiocz na polski tradycyjny bimberek ok?

  5. #25
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A czy ja psioczę na polski? Ja psioczę na szkocki!! Wolałbym się napić wody z kibla niż np. Johnny Walkera... Brrrr...

  6. #26
    GuestJ Guest
    Oh, zwracam honor. BTW. ile w Polsce kosztuje butelka JD tak średnio?

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    0,7 - ok. 90 zł

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no ok, ale nie oszukujmy się Jack Daniels to też nie jest jakaś premium whisky

  9. #29
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ale już JD Single Barrel jest... Podobnie Gentleman Jack... Wiadomo, że każda marka ma swoje "wydania" zwykłe i lepsze... Jasio różni się naklejkami i już ta niebieska parę złotych kosztuje... Czarny Jim Beam też jest lepszy niż zwykły, biały...

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    nie no wiadomo ale chodziło mi o wersję standarową... poza tym wiadomo, że whisky jakaś 30 letnia to może kosztować i z 1500 zł i to jest wteyd już bardzo premium