Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Boks

  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ci bokserzy wagi ciezkiej teraz to jakas zenada po calosci..
    Od kiedy odszedl Lennox nie ma zadnych porzanych zawodnikow.

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a i tak najlepszy był endrju "jajcarz" gołota

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    Ci bokserzy wagi ciezkiej teraz to jakas zenada po calosci..
    Od kiedy odszedl Lennox nie ma zadnych porzanych zawodnikow.
    masz na 100% racje
    a najgorsze ze nawet wsrod mlocikow nic nie "wyrasta"
    pozostaje jeszcze k1,pride itp.przyjemnie jest poogladac jak emalienenko niszczy swoich rywali

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Waga ciezka lezy Skonczyly sie czasy niesamowitych pojedynkow Holyfielda z Bowe'm, Holyfielda z Tysonem, itp. Ostatni pojedynek w wadze ciezkiej miedzy prawdziwymi championami o tytul znanej federacji odbyl sie prawie 10 lat temu!!! ( chociaz chcialoby sie powiedziec ze Lewis Tyson ale niestety Tyson byl juz wrakiem) dlatego przychodzi mi do glowy jedynie Hol-Tys II.
    Piekny boks zawodowy oglada sie w kategoriach Super-welterweight i nizej. Ja naprawde uwielbiam ogladac tych piesciarzy w akcji. Ale nie ma nic piekniejszego niz walka championow w wadze ciezkiej!!! A na to niestety bedziemy musieli poczekac jeszcze dluuugie lata.
    Za kilka dni walczy dwoch kolejnych wybitnych piesciarzy Oscar de la Hoya i Floyd Mayweather Jr. To bedzie cos niesamowitego!!! Polecam. Transmisja gali na pewno na Polsacie Sport. Chociaz pewnie w otwartym walke wieczoru pokaza. Pozdrawiam
    PS. Wielkim championem wagi ciezkiej bedzie moim zdaniem ... Albert "Dragon" Sosnowski LoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL
    Ostatnio edytowane przez Mariomd ; 29-04-2007 o 23:07

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    no już się nie moge doczekać tej walki oscara de la hoy'i z maywatherem jr..

    a co do boksu królem był i zawsze będzie Muhammad Ali.jego walki z Frazierem , Listonem przeszły do historii boksu..plus Rocky Marciano... prawdziwa esencja..

    niewiem czy ktoś z was słyszał o nowej wschodzącej gwiezdzie boksu zawodowego ; Amir Khan..zobaczycie , że jeszce w tym roku zostanie mistrzem..jest niesamowicie szybki..wogóle to przypomina mi stylem princa nahmeeda juniora..będzie wielką gwiazdą...
    http://www.amirkhan-boxing.com/

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    kur... co to za werdykt???
    stevie wonder sedziował ??


    Jak mnie to wkurwia, bylem za De La Hoya ale myslalem ze nie da rady Mayweatherowi. Udało mu sie ... to go sedziowie załatwili.

    ide spac jutro jeszcze raz obejrze może zaspany jestenm.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    A pamietacie jak go zwalkowali z Trynidadem? Juz mi sie nawet chce denerwowac z tymi werdyktami sedziowskimi Przestalem po kilku zajebistych werdyktach Wszystko niestety to biznes Przeciez za jakies 5 mcy bedzie rewanz zeby wszyscy jeszcze raz mogli zgarnac grube miliony Nie obstawiajcie nigdy na boks bo szkoda nerwow Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mariomd ; 06-05-2007 o 11:19

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    nawet Mayweather senior był zdziwiony werdyktem!! co ze żenada.....fuckin sędziowie!i Floyd zakończył kariere..super mi pożegnanie wygrywając walke dzięki sędziom..

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    may oszczedzal swoje piesci.szkoda mi bylo legendy> de la hoji.
    probowal co mogl i umial,ale niestety nie te lata a i umiejetnosci za male.may ,jak dla mnie wygral, 3ma punktami.ostatnia walka maya>oglosil to juz ponad pol roku temu.ciekawy jestem czy powroci

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Floyd kreuje sia na PIMPA (przepraszam Panie moderatorze) Kolo jest po prostu nie mily Uwielbiam boks i widzialem wszytstkie walki Floyda ale przegina z marketingiem GANGSTa PARADISE ! Panowie i Poker Panie (oby Was bylo najwiecej) Boks to jest bagno! Kazdy z nas ma jakiegos faworyta: czy Floyd, Czy RoY Jones, Czy Andrew (gdyby psychika nie byla wazna to koles rzadzilby od pierwszej walki z Bowem, chociaz to nie byla walka o pas) Oscar, Prince Nasim, Bernard Hopkins, Felix Trynidad, Many Pa(kajo) Masakra Boje sie tylko o to ze my i miliony ludzi na swiecie sie tym podniecaja a to jest wszystko o kant d... potluc Wszystkie werdykty itp.
    Teraz zwierzenie dla ludzi z forum: Swoja studniowke opuscilem po jakis 3 godzinach bo walczyl : Maywethher z Coralesem . Live u Korzeniowskiego ! Lubie boks na najwyzszyym swiatowym poziomie Pozdrawiam pokerzystow lubiacych boks! (tych nielubiacych tez)