Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21
    zachecony przez Karlosa tymi bonusikami sam sobie zrobilem z PSO na ultimate bet
    ciezko tam wyrobic go na NL ,ale na FL 0.25/0.5$ zrobilem go w jakies 4h grajac 4 stoliki SH!!!,bardzo szybko leca tam pkt
    PSO daje 125$ + z Ultimate bet skapnie jeszcze z 15$
    razem wyjdzie 140$ w kilka h grajac naprawde niske stawki
    minusem jest dosc dlugi czas czekania bo ponad tydznien
    ale polecam

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2
    Witam

    Jestem bardziej niż początkująca... - nie grałam jeszcze nigdy!
    Chciałabym się zalogować do jakiegoś roomu, nie wiem tylko co w tym celu mam zrobić.
    Czy aby się zarejestrować muszę wpłacić jakiś depozyd? Czy są roomy, do których mogę najpierw dołączyć, grać za darmo, żeby wogóle się zapoznać z grą?

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wszędzie możesz grać za darmo. Wchodzisz np. na Pokerstars.com, ściągasz i instalujesz soft, tworzysz konto i możesz grać na wirtualne pieniądze (play money) albo w turniejach bez wpisowego (freeroll), w których na dodatek masz szansę wygrać już prawdziwą kasę.

    Dużo informacji na temat tych darmowych turniejów możesz znaleźć np. w podforum Poker Roomy.

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    2
    Dzięki

    Zmyliło mnie trochę expekt, w regulaminie napisali coś o minimalnej wpłacie... Bodoga wogóle nie rozumiałam, za mało angielsko języczna jestem jak się okazało...

    Za radą poszłam więc na Pokerstars.com i tam sobie jakoś radzę i powoli odkrywam o co w tym wszystkim chodzi (od ponad roku czytałam tylko co nieco i kilka razy grających kolegów obserwowałam live*)

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Powodzenia

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Saulael Zobacz posta
    Zmyliło mnie trochę expekt, w regulaminie napisali coś o minimalnej wpłacie...)
    Chodzi o sytuacje, kiedy w ogóle coś wpłacasz. Nie możesz zdeponować np. 10 centów - albo jakąś konkretniejszą kwotę, albo nic. Tak jak mówiłem, wszędzie da się grać za darmo.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    za darmo i nadaremnie

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    15
    Na Everestpoker.com są turnieje 10 osobowe dla początkujących graczy z pulą nagród 10 centów: 1 miejsce - 5c, 2-3c,3-2c, Poziom jest tregiczny!! Znam osobiście kilka osób, które zbudowały w ten sposób swój bankrol - kilka tyś usd.

    pozwodzenia,

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    a zapisz sie na turniej
    cza szybciej klikac niz na mutlitablingu 5643 stolow

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez paskuda84 Zobacz posta
    Na Everestpoker.com są turnieje 10 osobowe dla początkujących graczy z pulą nagród 10 centów: 1 miejsce - 5c, 2-3c,3-2c, Poziom jest tregiczny!! Znam osobiście kilka osób, które zbudowały w ten sposób swój bankrol - kilka tyś usd.

    pozwodzenia,
    Kilka tys. usd na tych turniejach? Chyba grały 60 lat.