Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Bardzo malo jest flopow na ktorych sie nie cbetuje w HU, a Ty nie cbetujesz bardzo wielu. Ten flop byl idealny wrecz na cbeta, nie ma w ogole co kombinowac, imo zagrales jak fish.

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    Bardzo malo jest flopow na ktorych sie nie cbetuje w HU, a Ty nie cbetujesz bardzo wielu. Ten flop byl idealny wrecz na cbeta, nie ma w ogole co kombinowac, imo zagrales jak fish.
    Nie cbetuje się na flopach na których prawie nigdy nie zarobisz. Chuja wiesz imo
    Człowieku ty nie wiesz co to donkbet, piszesz o kickerach w przypadku setów i na forum czapki sprzedajesz. A do tego piszesz, że poker w internecie to w zdecydowanym stopniu szczęście.

    Edit: A i jeszcze znalazłem wątek, gdzie pisałeś mi że PFR i cbet bluff to jest gra loose passive i że zrobiłem błąd cbetująć AQ na K boardzie.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 01-07-2009 o 17:55

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    No oczywiscie, jak nie ma sie do czego przyczepic to sie przyczepia do tego ze ktos kiedys tam byl fishem i nie urodzil sie sharkiem. Wyobraz sobie, ze sam sie kiedys uczylem, podajesz mi przyklady moich wypowiedzi sprzed roku czy dwoch, kiedy sam za bardzo nie wiedzialem co to poker. Tak sie jednak sklada ze trafilem na najwiekszy portal szkoleniowy w Europie jakis czas temu (nie podam linku bo mi go ocenzuruje) i im wiecej czytam Twoich postow tym bardziej widze jakie banalne bledy popelniasz i jak sie o to klocisz. Kazdy popelnia bledy, sam kiedys popelnialem ich mase, teraz nieco mniej, jednak jak szukam rady na forum to sie nie wyklocam z kazdym i nie uwazam ze wszystko wiem.
    Jesli uwazasz ze grasz super i nie potrzebujesz komentarzy to na chuja wrzucasz rozdania do analizy, jak i tak wszystkim nawrzucasz ze sam wiesz lepiej?!
    Ja nie mam w zwyczaju docinac innym za to ze zrobili blad, ale irytuje mnie jak ktos wrzuca rozdanie z prosba o analize a potem z wszystkimi sie kloci ze jednak zagral idealnie...
    Nie wiem gdzie sie uczyles grac w pokera, ale troche samokrytyki by sie przydalo, a co to donkbet to juz Ci napisalem, a nawet skopiowalem definicje z bardzo wiarygodnego zrodla. Jesli to Ci nie odpowiada to moze to TY nie wiesz o czym piszesz?
    Ostatnio edytowane przez danny ; 01-07-2009 o 19:44

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    No oczywiscie, jak nie ma sie do czego przyczepic to sie przyczepia do tego ze ktos kiedys tam byl fishem i nie urodzil sie sharkiem. Wyobraz sobie, ze sam sie kiedys uczylem, podajesz mi przyklady moich wypowiedzi sprzed roku czy dwoch, kiedy sam za bardzo nie wiedzialem co to poker. Tak sie jednak sklada ze trafilem na najwiekszy portal szkoleniowy w Europie jakis czas temu (nie podam linku bo mi go ocenzuruje) i im wiecej czytam Twoich postow tym bardziej widze jakie banalne bledy popelniasz i jak sie o to klocisz. Kazdy popelnia bledy, sam kiedys popelnialem ich mase, teraz nieco mniej, jednak jak szukam rady na forum to sie nie wyklocam z kazdym i nie uwazam ze wszystko wiem.
    Jesli uwazasz ze grasz super i nie potrzebujesz komentarzy to na chuja wrzucasz rozdania do analizy, jak i tak wszystkim nawrzucasz ze sam wiesz lepiej?!
    Ja nie mam w zwyczaju docinac innym za to ze zrobili blad, ale irytuje mnie jak ktos wrzuca rozdanie z prosba o analize a potem z wszystkimi sie kloci ze jednak zagral idealnie...
    Nie wiem gdzie sie uczyles grac w pokera, ale troche samokrytyki by sie przydalo, a co to donkbet to juz Ci napisalem, a nawet skopiowalem definicje z bardzo wiarygodnego zrodla. Jesli to Ci nie odpowiada to moze to TY nie wiesz o czym piszesz?
    To mistrzu pokera wytłumacz mi czego oczekujesz od fit or folda na flopie, którego on nie trafił!? Idealny to on jest jakbym miał 55 albo nic. Rozumiem, że chcesz go wywalić z rozdania, bo może dobierze do swoich 2 outów. Moj cbet wynosi 72%. Ale wywalam z rozdania, jak gówno mam, a nie jak mam fit or folda, który nie calluje cbetów, a ja mam bardzo dobrą rękę.

    Nie gram super, ale możesz sobie wsadzić w dupe swoje idiotyczne rady nie motywując tego niczym, i nazywając mnie fishem. Nie wypowiadaj się w moich wątkach szmaciarzu.

    Tak wkleiłeś co to donkbet. Bo nie wiedziałeś fishu!
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 01-07-2009 o 20:13

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Nie gram super, ale możesz sobie wsadzić w dupe swoje idiotyczne rady nie motywując tego niczym, i nazywając mnie fishem. Nie wypowiadaj się w moich wątkach szmaciarzu.

    Tak wkleiłeś co to donkbet. Bo nie wiedziałeś fishu!
    Nie wiem jakie zasady panuja na tym forum, bo nie bywam tu czesto, jednak jesli sie dowartosciowujesz tym ze kogos raz czy dwa razy wyzwiesz na forum internetowym, to zal mi Ciebie, bo musisz byc cholernie zakompleksialy w rl life. Nie napisalem ze jestes fishem, tylko ze zagrales jak fish, jednak moze brakuje Ci troche inteligencji zeby to odpowiednio zinterpretowac, wiec postanowiles sie rzucic od razu z pyskiem jak typowy prostak. Wiesz co? Mam w dupie Twoje zdanie na moj temat, jesli Cie zdenerwowalem to mi milo, bo widze ze latwo popadasz w emocje Pisz se co chcesz, wrzucaj co chcesz, poki inni uzytkownicy tego forum z Toba wytrzymuja

    @Tamar \/
    Sorry za zasmiecanie tematu, musialem dokonczyc co zaczalem. Juz w tym temacie moich komentarzy nie bedzie

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    To jest temat "strategia i taktyka". Wycieczki osobiste przenieście do działu "piaskownica" o ile taki jest w bocznicy...

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    rl life
    Tak piszą tylko ludzie nie mający życia poza siecią - współczuję.
    A jak chcesz się nauczć wyciągać value i cbetowć to spójrz tutaj

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...tml#post271558

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Wracając do twojej ręki jak bez pozycji wyciagniesz value powiedzmy że nie spadł A na turn znowu zaczekasz i co sprawdzisz beta na turn? potem co zaczekasz river licząc ,że gość zaczeka za tobą a jak uderzy?Jakbyś był na pozycji to czekając kontrlujesz pota a potem patrzysz co gość zrobi pierwszy na river.Opisz z jakich założeń wychodzisz ręka jest interesująca i każdy może z niej coś wynieść to forum jest po to aby dyskutować a nie się obrażać.Wydaje mi się że kwestia maxymalizacji zysków w tej sytuacji wiąze się bez pozycji z dawaniem darmowych kart oraz brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat ręki przeciwnika.Wrzucę to na unipoker jakiś master oceni bo ciekawa sprawa.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez easygracz Zobacz posta
    Wracając do twojej ręki jak bez pozycji wyciagniesz value powiedzmy że nie spadł A na turn znowu zaczekasz i co sprawdzisz beta na turn? potem co zaczekasz river licząc ,że gość zaczeka za tobą a jak uderzy?Jakbyś był na pozycji to czekając kontrlujesz pota a potem patrzysz co gość zrobi pierwszy na river.Opisz z jakich założeń wychodzisz ręka jest interesująca i każdy może z niej coś wynieść to forum jest po to aby dyskutować a nie się obrażać.Wydaje mi się że kwestia maxymalizacji zysków w tej sytuacji wiąze się bez pozycji z dawaniem darmowych kart oraz brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat ręki przeciwnika.Wrzucę to na unipoker jakiś master oceni bo ciekawa sprawa.
    Na turnie napewno gram check/call. Na riverze nie jestem pewien. Chyba przeciwko temu graczowi raz sprawdziłbym raz nie. Zależy od rozmiaru beta. Na turnie już mu zmiękła fajka jak widzisz. A przecież A na turnie to mniejsza szansa, że ja go mam. I o to mi chodziło. Czy 3 x check/call, a koknretniej czy call na riverze.

    Co do cbeta to chodzi mi o to, że nie spodziewam się od fit or folda, gościa który nie ogląda showdownów 2 ulic value bez A. Chyba, że to on betuje.

    To nie jest tak, że zawsze slowplayuje KK na A flopie, nie betuje niczego innego niż sety, flushe, straighty.

    Na temat jego ręki co nieco jednak wiemy. Jego zakres jest niszczony przez nasz na flopie, dlatego dając mu darmową kartę mało tracimy. Gdybym miał 55 to bym się cieszył, że gram przeciwko fit or foldowi i cbetował wiedząc, że bardzo często zgarniam pulę.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jeszcze jeden przykład bez cbeta. Ile wyciągnąłbym z cbetem? Ok tutaj z pozycją, ale to nie aż tak dużo zmienia.

    SB ($54.20)
    Hero ($50)
    UTG ($47.28)
    CO ($48.44)
    BTN ($56.85)

    Dealt to Hero

    fold, fold, fold, SB calls $0.25, Hero raises to $1.50, SB calls $1,

    FLOP ($3)

    check, check,

    TURN ($3)

    SB bets $3, Hero calls $3,

    RIVER ($9)

    SB bets $4.50, Hero calls $4.50,

    SB shows !?
    (Flop 4.7%, Turn 0.0%)