Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Szukam trenera

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    just gomore, masz tam kontakt na unipoker.
    wiem, ze jest kontakt, ale chcialbym uslyszec co (jak mniemam) od klienta, bo sprzedawca moze powiedziec wszystko

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie jestem klientem, polecam, bo znam czlowieka i tyle.

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Nie zart, moze niedoinformowanie, jesli ktos grinduje nl-100 to nie potrzebuje trenerów (moje zdanie) jak widać myliłem się.
    To jak ktoś gra na NL100, znaczy, że już wszystko umie? Właśnie wydaje mi się, że od NL100 dopiero nabiera to większego sensu, bo niżej w zasadzie wystarczy ABC
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    zamów sobie leak buster'a do hem'a
    A do czego on służy?

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Natychmiast na podstawie naszej bazy pokazuje nam gdzie mamy luki w grze, nad czym musimy popracować, co doskonalić, wszystko bardzo przejrzyście. Do każdej luki dodana jest obok prosta rada co zrobić aby było lepiej i przynosiło więcej cukierków. Filmiki, do tego porządne artykuły w pdf'ie, dużo przykładów. Można w dużym stopniu poprawić swoją grę, gdy wiemy nad czym musimy pracować, a co jest ok.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    Natychmiast na podstawie naszej bazy pokazuje nam gdzie mamy luki w grze, nad czym musimy popracować, co doskonalić, wszystko bardzo przejrzyście.
    tak tylko, ze statystyki nie graja. Co z tego, ze 3betuje 6-8% tak jak jest zalecane jesli robie to w zlych spotach, itd.

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    lol dokladnie, tu chodzi zupelnie o co innego i zaden program cie nie nauczy grac. co prawda ten leak buster jest spoko dla graczy, ktorych staty znaczaco odbiegaja od normy, ale jest wielu graczy ktorzy graja np. 22/19 i maja 7% 3bet a WR jeden ma na polnoc, a drugi na poludnie...

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    dokladnie to samo napisalem, Rebel

    nie chodzi tez zeby grac "pod statystyki" to przeciez nic nikomu nie daje...

  8. #28
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Chciałbym się podpiąć pod ten post.

    Szukam osoby, która wskazałaby mi luki w grze - po polsku. Moje stawki nl 50-100 fr.

    Najlepiej kogoś, kto gra na nl 200+ lub ma przyzwoity winrate na nl 100.

    Oferty na priv.

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Tak jak Rebel napisał. Tylko gomore. Lepszego trenera nie znajdziesz.