Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Draugera też nie słuchajcie bo on na zadane pytanie by odpowiedział w taki sposób:
    "oczywiście że się da wyżyć z pokera ze zbierania złomu też sie da wyżyć"

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    Sa tacy na forum? watpie.
    Myślę, że poważnie byś się zdziwił

    pozdr
    warsaw

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    LOL

    niezły wątek

    bardzo poważnie byś się zdziwił...

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Limanowa
    Posty
    31
    loool Danny czytając Twoje posty mam wrażnie, że Ty całkowicie błędnie interpretujesz pojęcie zawodowca. Ponieważ według Ciebie prosi to tylko wielkie nazwiska, które widujesz w dużych turniejach czy poker showach.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Bardzo ciekawy temat. Generalnie caly topik sie nadaje do LOTY.

    Generalnie zalecal bym co niektorym zeby najpierw dokladnie zapoznali sie z tematem zanim zaczna udzielac jak im sie zapewne wydaje slusznych odpowiedzi.

    Oczywiscie ze z pokera da sie wyzyc i na forum jest co najmniej kilka takich osob. (Mam nadzieje ze kiedys do was dolacze ).

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    najpierw to trzeba wygrac freerole...tysiace freeroli
    tysiące freeroli ?? omg, nie wiem co za laga mielibyśmy z gracza, który ma koncie tysiące freerolli - szczególnie tych z pulą jakieś 50-100$

    Każdy niech zaczyna jak mu się podoba, jak dla mnie freerolle mogłyby nie istnieć

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    freeroll freerollowi nie rowny Sharker ja tam nigdy nie pogardze freerollami gdy pula jest powyzej 10000 $

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez Barte$ Zobacz posta
    loool Danny czytając Twoje posty mam wrażnie, że Ty całkowicie błędnie interpretujesz pojęcie zawodowca. Ponieważ według Ciebie prosi to tylko wielkie nazwiska, które widujesz w dużych turniejach czy poker showach.
    Nie prawda, po prostu wiekszosc pokerzystow (nawet tych co duzo wygrywaja na necie) ma inne zawody, a pokera traktuja jako rozrywke,a nie jako glowna prace. A co do forumowiczow to tak sobie rzucilem. Jestem za krotko na tym forum zeby wszystko wiedziec

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    Jestem za krotko na tym forum zeby wszystko wiedziec
    No wlasnie, dlatego duzo czytaj, podgladaj i ucz sie. Natomiast nie zadawaj niedyskretnych pytan i nie rzucaj niepotwierdzonych opinii w tematach, w ktorych nie masz narazie za duzego pojecia. Troche skromnosci...

    Goral

    Edit: "nie" dodane
    Ostatnio edytowane przez Goral ; 11-02-2007 o 17:32

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    co do pytania zadanego przez autora wątku to odpowiedź brzmi: "TAK"
    dla graczy grajacych online statystyki z grubsza są takie: ok 30-40% wychodzi na zero, 6-7% wygrywa, reszta wtapia. więc z grubsza co piętnasty gracz żyje z pokera... teraz sobie zobacz kto napisal posta nr 15, 30, 45 itd i będziesz wsio wiedział hihihihi
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 11-02-2007 o 23:06