Strona 29 z 162 PierwszyPierwszy ... 1927282930313979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1619

Wątek: Full tilt poker

  1. #281
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Panowie - mam pytanie. Za kazdym razem, jak uruchomie na FTP turniej z iloscia graczy powyzej dwoch tysiecy, zaczyna mi tak zwalniac, ze nie mozna grac...

    Co prawda moj komputer to stary szrot, ale nawet jak gralem na PS turniej z iloscia 20 000 uczsetnikow, wszystko bylo OK. Pierwszy raz mam problemy z czyms takim.

    W zwiazku z tym moja prosba - czy mozna w jakis sposob cos z tym zrobic i jesli tak, to prosze o rade i pomoc. Z gory dziekuje.

    EDIT: przed chwila uruchomilem PS i wlaczylem turniej z 3600 graczy - doslownie SEKUNDA i wszystko dziala... O co wiec chodzi?...
    "Witamy,

    Dziękujemy za kontakt z Zespołem Full Tilt Poker w związku z
    opóźnieniami w połączeniu, których doświadczył Pan podczas Mini
    Series of Poker (MSOP) Event #2.

    Informujemy Pana, że nasza procedura sprawdzania problemów z
    połączeniem dobiegła końca. Pragniemy przeprośic Pana za wszelkie niedogodności spowodowane wspomnianymi problemami.

    Z przyjemnością zawiadamiamy Pana o przyznaniu T$16.50 Tournament Dollars na konto Full Tilt Poker (10 Czerwca 2008, o godzine 9:00 ET). Wysokość przyznanych T$ odpowiada buy-in w turnieju, o który Pan pytał (ID 49559487)."

    Pelny profesjonalizm, dlatego postanowilem to zamiescic na forum. Nie chodzi juz o te 17$, ale o sam fakt poszanowania klienta...

  2. #282
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    luckylukepl moze dzialac tak samo ale ale musisz sobie wgrac skrypt fulltilt urgent table czy tam full tilt planner

  3. #283
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    gdzie takie skrypty mogę dostać ?

  4. #284
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727

  5. #285
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    mam takie pytanko, jak ustawic w stars auto reloader tak aby ten nie robil reloada gdy strace 1bb tylko np 20bbs

  6. #286
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    kiedy są happy hours??są to stałe pory czy się zmieniają??
    THX

  7. #287
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    raczej stale
    z tego co pamietam to o 12, 21, i 1 w nocy
    pozdrawiam

  8. #288
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5
    Witam
    zarejestrowałem się na FTP i wywala mnie na stołach NL , jak przychodzi do gry pokazuje się komunikat :
    "Wystąpił problem z aplikacją Full Tilt Poker Client. i zostanie ona zamknięta "
    jak zrobię zamknij to zamyka całe FTP .
    Ktoś może wie jak rozwiązać ten problem ?
    Próbowałem na stołach limit i tam się tak nie dzieje .
    Straciłem przez ten problem 12$ wpisowego do turnieju , na który mogłem tylko popatrzeć .

  9. #289
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    "Witamy,

    Dziękujemy za kontakt z Zespołem Full Tilt Poker w związku z
    opóźnieniami w połączeniu, których doświadczył Pan podczas Mini
    Series of Poker (MSOP) Event #2.

    Informujemy Pana, że nasza procedura sprawdzania problemów z
    połączeniem dobiegła końca. Pragniemy przeprośic Pana za wszelkie niedogodności spowodowane wspomnianymi problemami.

    Z przyjemnością zawiadamiamy Pana o przyznaniu T$16.50 Tournament Dollars na konto Full Tilt Poker (10 Czerwca 2008, o godzine 9:00 ET). Wysokość przyznanych T$ odpowiada buy-in w turnieju, o który Pan pytał (ID 49559487)."

    Pelny profesjonalizm, dlatego postanowilem to zamiescic na forum. Nie chodzi juz o te 17$, ale o sam fakt poszanowania klienta...
    A w jaki sposób sie z nimi kontaktowałeś?
    Ja napisałem 2 maille i bez odpowiedzi. Nie moge wypłacić kasy bo niby nie zgadzają się moje dane z FT z danymi z Netelera, a sprawdzałem wszystko kilka razy i jest ok.
    Pomijam fakt że jak wpłacałem wszystko było ok

  10. #290
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Kurcze-nie pamietam
    Chyba z ich stronki wypelnilem jakis formularz, ale calkiem prawdopodobne, ze tez maila wysylalem...