Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 28 z 112 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1112
  1. #271
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez strusiek22 Zobacz posta
    Widzę jedno wytłumaczenie- ma 12-14 lat, w innym przypadku robi sobie z Nas jaja;]
    Trafna diagnoza. Co prawda w papierach ma więcej, ale rozwój umysłowy własnie na tym poziomie.

  2. #272
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Naprawde macie poejbane w głowkach ,a ale mniejsza o to.
    Jezeli gracz ma limp fold ( 89%) a limpuje ok 30 % ( 78 hand) to uwazasz ze sprawdzi z hand typu a3? czy spasuje ?
    biorac pod uwage statystyki poszczególnych rozegran .. latwo sie dostosowac .. wiec o czym wy wogule mowicie (23 hand ) taka sama sytucja
    (czemui wrzucam rozdanie nie tlumaczac dlaczego tak rozegralem ?, macie odp w swoich postach , kierujecie sie wszystkim , ale nie szlyszycie co do was mowi) tyle w temacie
    A wiek mój ( 24 lata )

  3. #273
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiesz to tak jak bys gral z niejednym prosem i bys sapal ze pojechal cie z 23 czy 47 ......... bo nawet nie masz pojecia ze wiec co ty zrobisz i to wykorzustuje... to jest good skill.........

  4. #274
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a po drugie nie ublizam nikomu ... wiec wymagam tego samego chyba ze mam zaczac , usmieszki z ryjow pozdejmowac...

  5. #275
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    usmieszki z ryjow pozdejmowac...
    Jedyna szansa na to, to w końcu odbić się od pokerowego dna. Do tego czasu będziemy się z Ciebie nabijać pełną parą.

  6. #276
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    24
    "wogule mowicie "

    jesteś najlepszy!

  7. #277
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    a po drugie nie ublizam nikomu ... wiec wymagam tego samego chyba ze mam zaczac , usmieszki z ryjow pozdejmowac...
    Nie zapominaj, że ten wątek czyta też kobieta. Nikt Ci nie ubliża, a jeżeli nawet tak to wygląda, to jak się mają ludzie nie denerwować, skoro cel miałeś (lub nadal masz ?) 500 $, a nie przekroczyłeś do tej pory nawet poziomu 20 $, czy nawet 15. Nie ulega wątpliwości, że coś tam umiesz natomiast my nie wiemy ile, bo musiałbyś najpierw wrzucić filmik z komentarzem, który zespoiłby wszystko w całość. Ciekawi mnie też bardzo jak potrafisz grać bez HUD'a, bo boję się, że trzymasz się tych danych jak dziecko spódnicy matki.

  8. #278
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Nie ulega wątpliwości, że coś tam umiesz
    Ulega.

  9. #279
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Woland, on naprawdę potrafi dobrze zagrać rozdanie, widziałem sam na live streamie. Jest pewny siebie, natomiast czasem zbytnio, mówię o jego grze. Problem polega na tym, że to nie jest pewna stała, tylko jakiś tam mały procent rozdań. On te dobre rozdania potem wyłuskuje i przynosi je nam jako wyznacznik skilla. Tylko, że tak jak mówię to jest prawdopodobnie mały procent z całości, która prezentuje się dużo gorzej. Zrób i wrzuć ten film człowieku, nie zasłaniaj się rozmiarem pliku, bo tak możemy bez końca dyskutować w ciemno. Zbyt dużo pisałeś żeby nie potwierdzić teraz tego takim materiałem.

  10. #280
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Flex, czy Ty jesteś poważny? Gość gra już kilka lat i jest po tych kilku latach na takim poziomie, że musi żebrać o stejka do turka za 50 centów, a Ty mówisz, że nie ulega wątpliwości, że on coś umie. R U serious?