Strona 28 z 30 PierwszyPierwszy ... 182627282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 297
  1. #271
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Przeciez mialo byc 30 min na level blindow i wg mnie tak powinno byc :P
    Totalnym absurdem jest jak dla mnie zmniejszanie dlugosci leveli w pozniejszych etapach.. levele powinny byc takie same od poczatku do konca i tyle i jak juz ma byc to niech bedzie 25 caly czas nie 30 najpierw 20 pozniej.. I to jeszcze na FT? Przeciez jak tam grac 9 osob to dluzej beda rozdania szly i znow bedzie z 5 rozdan na level.. to raczej powinno isc w kierunku zwiekszana dlugosci trwania leveli a nie na odwrot..
    No ale jak dla mnie jak w kazdym normalnym turnieju - stale levele i tyle..

  2. #272
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Turniej wyszedl wporzo, mysle ze bedzie lepiej niz w poprzednim sezonie, levele dalbym po 25min wszystkie.No i cisnij betssona Yacek o dobre warunki i zeby nie bylo trzeba wyrabiac rak zeby dostac druga polowe sumy, a jesli sie nie da to niech daja kase na drugi dzien po turnieju a nie ze po miesiacu

  3. #273
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez Goorka Zobacz posta
    Turniej wyszedl wporzo, mysle ze bedzie lepiej niz w poprzednim sezonie, levele dalbym po 25min wszystkie.No i cisnij betssona Yacek o dobre warunki i zeby nie bylo trzeba wyrabiac rak zeby dostac druga polowe sumy, a jesli sie nie da to niech daja kase na drugi dzien po turnieju a nie ze po miesiacu
    moglbym Ci napisac na gg ale wole zeby wszyscy przeczytali. Wyrobienie rak za np pierwsze miesjce 40$ zajmuje ok 1-2h na 4-5stołach wiec to jest pryszcz ( za inne w minutach). Druga sprawa mozesz zrobic to zaraz po zajeciu płatnego miejsca w Hattricku gdyz licza sie wszystkie rozdania od dnia turnieju, wiec nie trzeba sprawdzac czy juz sa i wtedy grac te rece.

    Mozna skorzystac z opcji w lobby "wyciag z konta" i tam sa wszystki przelewy
    Wypłaty za lige w tym sezonie opisywane sa wg kodu:
    POLP - oznacza Poznańska Lige Pokera
    xx Tourn - opisuje za który turniej jest wypłata. Moze to byc cyfa rzymska, a w Naszym przypadku sa to też daty.

    xx Place - oznaczenia miejsca zajetego w turnieju
    I lub II - pierwsza lub druga część nagrody

    Myslę, że to pozwoli Wam to rozszyfrować wypłaty tak jak mi po mailu od Milo (betsson)

    pozdro
    Wrona

  4. #274
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Fajnie ale ja za 2 miejsce w mastersie jeszcze nic na Betssonie nie dostalem ;[

  5. #275
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    @Ace
    wczorajszy turniej byl probny i wyszedl w/g wielu osob w tym mnie niezle - szkoda , ze Cie nie bylo , to moze bys ocenil praktycznie , a nie tylko teoretycznie - co do dlugosci lvl - 25 minut ciagle , albo 30 minut na poczatku , a 20 pozniej - nie ma sensu dyskutowac po proznicy - wczorajszy turniej udowodnil , ze to jest calkiem dobry pomysl - sa duzo wieksze stacki , gra sie troszke szybciej , a i tak nie ma znaczenia czy jest 5 czy 10 rozdan na lvl - my nie ustalamy minimum rak na lvl , bo jest to bez sensu - tylko gramy tyle , ile sie uda - jak siedzi Lukasz to wiadomo np , ze bedzie rozegrane minimum rak i nikt mu tego nie ma za zle ... Nie ma tez wtedy mozliwosci turbo - stacki sa duze i blindy sa ich mala czescia - poza tym uplynnia to gre ... Wiadomo , ze beda glosy niezadowolenia , ale niestety bede sie trzymal glosu wiekszosci - wiec jesli duzo osob sie wypowie za tym , zeby nie roznicowac czasu lvl , to zostana stale 25 minutowe ....

    @Ace2
    CO do mastersa , wyslalem to we wtorek po turnieju , wiec juz jakis czas temu , wiec mam nadzieje , ze zostana zatwierdzone

    @Wrona&Goorka
    Co do nazwy , badz sponosora w nazwie ligi - bardzo chetnie i jesli to spowoduje wieksze wyplaty , badz lepsze warunki to jasnym jest , ze tak sie stanie - mamy duza ilosc mobilnych osob - potencjalnych graczy na site'ach , wiec powinni sie z tym liczyc ...

    pozdro

  6. #276
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    wyrabianie rak moze zostac, bo jest banalne, wazniejsze by zaczeli regularniej dopisywac nagrody na konto

    sadze, Wrona, ze nawet zawyzyles czas wyrabiania wymaganych rak, 60 rak/godzine/stol gdzies wychodzi, wiec 40$ nagrody to 20$ do wyrobienia, czyli 200 rak, na 5 stolach powinno to zajac jakies 40 minut
    na SH jeszcze szybciej

    no i mozna grac dowolne stawki, np wlaczyc 8 stolow NL10 i zrobic w 20pare minut

    pozdrawiam

  7. #277
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    14
    witam

    jak to jest z tymi bonusami na betssonie?

    zagralem dwa turnieje w lidze, raz zająłem płatne miejsce ale bonusa za dołączenie ani za platne nie dostałem ( nick podawalem na forum - na lidze gralem jako Bartek, nick z betssona : frytaman ).

    czy trzeba zagrac wiecej turniei czy jak to działa?

    pozdrawiam

  8. #278
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ehhh Yacah nie rozumiem Twojego myslenia zupelnie. Mialo byc 30min levele nie wiem czemu sie cos zmienilo skoro mowisz ze tak dlugo nie trwal ten turniej..
    TO czy turniej jest turbo czy nie determinuje liczba rozegranych rąk.. wiec jak dla mnie JEST róznica ile rak bedzie na level.. Chciales unikac formy turbo a tu nagle jakies udziwniena z levelami nie rozumiem po co.. Widziales kiedys turniej ze zmiennymi dlugosciami trwania leveli? I to jeszce dlaczeog akurat na poczatek dluzsze a pozniej krotsze? Skarzyliscie sie na turbo w pozniejszej fazie.. jak musza byc krotsze to niech beda krotsze ale po co kombinowac?
    Aha i nie musze grac w turnieju z taka struktura zeby stwierdzic ze jest ona bezsensowna bo znam zasady gry i mam wyobraznie i to wystarczy.

    Troche agresywny moze wydac sie ten post, nie bylo to w kazdym razie moim zamiarem i tak Cie cenie Yacah za caly wklad, to tylko wyrazenie mojej opinii ;]
    Co do nagrody z Betssona tez oczywiscie nie mam pretensji do Ciebie.
    Pogadamy na zywo juz w poniedzialek mam nadzieje! Zdalem poprawke to czas pokazac who is the king ;]
    Pozdr!

  9. #279
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    spoko Gratki za poprawke co do mojego kombinowania , to robie tak , zeby bylo jeszcze lepiej i jeszcze fajniej , nie spoczywam na laurach , dopoki kazdy , albo wiekszosc nie powie - najlepszy turniej/struktura blindow pomysle nad tym , bo nikt sie nie skarzyl na jakiekolwiek turbo ani na poczatku ani pozniej (tzn byly "ale" o dlugosc lvli na poczatku i zostalo to zmienione) , a poza tym gralismy SH stoly , bo 6 osob z 20 dotarlo ze sporym spoznieniem , i na stole bylo 4-6 osob ... jakos to sie wyklaruje , dam znac jakie decyzje!! pozdro

  10. #280
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    sadze, Wrona, ze nawet zawyzyles czas wyrabiania wymaganych rak, 60 rak/godzine/stol gdzies wychodzi, wiec 40$ nagrody to 20$ do wyrobienia, czyli 200 rak, na 5 stolach powinno to zajac jakies 40 minut
    to nie wiedziałem ze trzeba ugrac połowe, myslalem ze na kazdego $ nagrody 10rak z całej sumy. To faktycznie wychodza minuty...
    pozdro