Strona 28 z 162 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1612
  1. #271
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    dokladnie a poza tym promocja nie sa satelity tylko dodane pakiety
    ja jestem za pozostawieniem satelitek bez zmian



    aha no i oczywiscie proponuje wprowadzic wyscig VPP
    Ostatnio edytowane przez WojtasPolak ; 25-09-2008 o 16:12

  2. #272
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Macku mam taka sprawe, gralem sobie satelity z rebuy do eventow i za kazdym razem po wygranej wycofywalem W$ na konto. Teraz chcialbym je sprzedac innemu uzytkownikowi i support odpisal mi ze problemy zwiazane sa z moja przeprowadzka z miejsca zameldowania do warszawy. Podali takze powod jako ze mam powiazania z jakimis nickami z ktorymi Oni nie maja wyjasnionej sytuacji.Poprosili zebym przeslal scan ID oraz wyjasnil czy mam stycznosc z kontami. Wyslalem scan oraz wyjasnilem ze nie znam tych kont oraz nie mam zadnej transakcji przeprowadzonej z jednym z tych kont. No i do dzisiaj zadnej odpowiedzi. Mozesz to jakos sprawdzic ? Moj nick na PS to Vomiter, dzieki

  3. #273
    prawiczek, korespondowałeś z angielskim supportem? Napisz proszę przypomnienie po polsku na support@pokerstars.com zajmę się tym muszę mieć jednak email w skrzynce supportu od Ciebie Daj znać jak wyślesz.

  4. #274
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    23
    Prawik ty wejz sie za gre a nie wycofoj z turkow chyba ze zas czekasz na bbj heh...

  5. #275
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Nie wiem dlaczego każdy tak się rzuca na te EPT, przecież tak naprawdę żeby to grać to trzeba regularnie co najmniej 5/10 grywać. Spokojnie popracujcie nad skillem a potem walczcie o EPT

  6. #276
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale dyskusja dotyczy niskiej frekwencji, więc raczej się za dużo ludzi "nie rzuca".

  7. #277
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    chyba im mniejsza liczba graczy w finale tym lepiej bedzie bardziej EV+, kogo nie stac ma przeciez freeroll, jeszcze nei widzialem nigdzie freerolla(prawdziwego bez zadnych wymagan) gdzie mozna wygrac pakiet!!!!

    chyba lepiej niech jedzie doswiadczony gracz niz mikro
    czy nie??

  8. #278
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    23
    I tak bedzie ciezko bo ci z free beda kosic na farta ja jeszcze nie pogralem czekam az sie wykonczycie heh
    Ostatnio edytowane przez barbisoft ; 26-09-2008 o 13:52

  9. #279
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    mam pytanko odnosnie satelitek do PCA za pkt fpp a dokladnie tych za 2000FPP Round 2 a mianowicie czy jezeli wygram w niej wejsciowke do tego za finalu za 10000FPP to czy moge sie z niego wyrejestrowac ?

  10. #280
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Co sie dzieje ? Dzis padl serwer na 5 minut a teraz nie otwiera nowych stolow lol. Np nie mozna pograc Heads Up, bo wszystko zajete.