Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 299
  1. #261
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Chetnie przyjme 3 sidebety na klasyfikacje koncowa ligi - 3x 100-200zl,
    jeden chetny juz sie znalazl... ciekawe kto jeszcze sie zlapie na easymoney ??

  2. #262
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Pojawił sie plan żeby mastersa zagrać we wtorek w czasie ligi, wiadomo że do pierwszej przerwy byłby problem ze stolikiem ale potem jeden odpada więc można by juz było grać. 3 wyniki i tak sie odpisują , zresztą zawsze się można awaryjnie zapisać i jak sie by odpoadło z mastersa to wtedy mozna grac w turku.

    To jest chyba najlepsze wyjście bo tak to nie zagrmy go az do października
    Bo co chwila kogos nie ma to w lipcu , sierpniu lub wrześniu.

    1 Clipper - (ma się namyśleć, ale chyba wobec jego taktyki sit-outowej tęz mam nadzieje będzie za )
    2 Leśmian - wczoraj mówił że za
    3 Betys - za
    4 Szefcu -
    5 Adast - za
    6 Marzena - za
    7 Mecenas78 -
    8 Sobol - za
    9 Rufio - za


    Mysle że trzeba się szybko dogadać i zagrać jak jeszcze wszyscy są na miejscu.

  3. #263
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    12
    to ja tez jestem za..

  4. #264
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez szefcu Zobacz posta
    to ja tez jestem za..
    czyli na dziś wyglada to tak
    1 Clipper - (ma się namyśleć, ale chyba wobec jego taktyki sit-outowej tęz mam nadzieje będzie za )
    2 Leśmian - wczoraj mówił że za
    3 Betys - za
    4 Szefcu - za
    5 Adast - za
    6 Marzena - za
    7 Mecenas78 -
    8 Sobol - za
    9 Rufio - za

    Został Clipper i Mecenas , określcie sie chłopaki w miare szybko. Bo potem bedzie juz kiepsko z czasem
    lesmian po 20 raczej nie może, ja na 80% odpadam w śierpniu Rufio i Marzena odpadaja we wrześniu, nie wiem jeszcze jak reszta z wakacjami ale warto było by to zagrac jak najszybciej.
    PS. ma ktos kontakt do mecenasa??

  5. #265
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Cześć byłem na małym urlopie dlatego się nie odzywałem.
    We wtorek mogę zagrać w mastersie. pozdrawiam.

  6. #266
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    To jeśli wszyscy wyrażą jutro zgodę zagramy mastersa podczas ligi w przyszłym tygodniu...

  7. #267
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Czy jezeli wszyscy sie zgadzaja to moze chcecie zaczac Mastersa troszke wczesniej np. 30min?? 45min?? whatever??

  8. #268
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    7
    Czy sa jakieś wieści od Clippera dot. mastersa? Gramy jutro? Przyznam, że jeśli jutro nie gramy to wyjątkowo nie będę wybierać się na turniej dlatego chciałabym wiedzieć
    Z góry dzięki za odp.
    Pozdrawiam, Marzena

  9. #269
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    8
    Cześć
    Wiadomo coś kiedy masters?

  10. #270
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Masters bedzie wtedy kiedy się wszyscy zgadacie. Nie mam pojęcia czy jutro... Może po prostu wymieńcie się telefonami jutro i uzgodnijcie pasujący termin...
    Od tego sezonu masters - jak to już zapowiadałem wcześniej - będzie miał ustaloną datę przed końcem sezonu na jakieś 5-6 tyg po jego zakończeniu tak, żeby każdy zainteresowany mógł sobie dostosować terminy...